idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

KODAK Mini Digital Film & Slide Scanner – Converts 35mm, 126, 110, Super 8 & 8mm Film Negatives & Slides to 22 Megapixel JPEG Images – Includes - 2.4 LCD Screen – Easy Load Film Adapters

Ürün Açıklaması

Evde Kolay Tarama

Ana tarama cihazı, dünün en popüler film ve slayt formatlarıyla uyumlu, değiştirilebilir adaptörlerden oluşan bir cephanelikle birlikte gelir. Özel aksesuarlar arasında negatif ve slayt adaptörleri, 110 negatif film ve slayt tepsisi ve Super 8 slayt tepsisi yer alır.

Dijital Yapıldı Basit

Artık karmaşık bilgisayar programları veya özel makineler yok. Seçtiğiniz adaptör yüklendikten sonra, akıllı teknoloji her slaytı veya negatifi dahili veya harici bellek aracılığıyla kaydedebileceğiniz bir JPEG dosyasına dönüştürür. Hızlı, sürekli fotoğraf taraması için yüklemeye devam edin.

Zahmetsiz Görüntü Geliştirme

Fotoğrafları doğrudan tarayıcıda görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz; böylece ikincil yazılıma gerek kalmaz. Görüntü ekranda göründüğünde, yönü değiştirmek için çevirme ve ters çevirme işlevlerini kullanın; mükemmel renklendirme için parlaklık ve RGB değerlerini de ayarlayabilirsiniz. Son olarak, bazı filmler çözünürlüğü 14 megapikselden 22 megapiksele çıkarmanıza olanak tanır.

Tüm Özellikler ve Ayrıntılar

- İşlev: Film tarayıcı/USB MSDC

- arayüz: USB 2.0

- Görüntü Sensörü: 14,0 megapiksel (4416x3312); ½,33” CMOS sensör

- Ekran: 2,4” renkli TFT LCD

- Pozlama Kontrolü: Otomatik/Manuel (-2,0 ~ +2,0 EV)

- Beyaz Dengesi: Otomatik

- Çözünürlük: 14 megapiksel/22 megapiksel*

- Taranabilir film türleri: 135 film (36 x 24 mm), 126 film (27 x 27 mm), 110 film (17 x 13 mm), Super 8 film (4,01 x 5,79 mm), Tek renkli film, slaytlar - Taranabilir Slayt formatları: 35 mm slaytlar

- Taranmış dosya formatı: JPEG

- TV Çıkışı Türü: NTSC/PAL

- Harici Bellek Desteği: 32 GB'a kadar SD Kart (Dahil Değil)

- Güç Kaynağı: DC 5V adaptör / Mini USB bağlantı noktası

- Boyutlar: 3,43” U x 3,41” G x 4,04 ” H

- Ağırlık: 8,82 oz

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.