idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Tüm kişisel gelişim kitaplarına âdeta meydan okuyarak sizi kendi hayatınızı değiştirmeye motive edecek bir kitapla tanışmak ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum, tam size göre bir kitap! Yazar Veronique Maciejak ilk sayfadan itibaren kitabın ana karakteri ile sizi içsel bir yolculuğa çıkarıyor. Gelin, sizde benzersiz bir etki bırakacak Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum’u daha yakından inceleyelim.

 

"Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum" adlı kitabı neden okumalısınız?

Veronique Maciejak Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum’u, romanın ana karakteri olan Emma’nın etrafında inşa ediyor. Emma kendine yeni bir yol çizerken siz de ona eşlik ediyorsunuz. Emma çabasının ve emeğinin karşılığını almadığı bir radyoda yıllardır muhabir olarak çalışıyor. İş yükü oldukça fazla olan Emma, çok düşük bir maaşla hayatını devam ettirmeye çalışıyor fakat bundan yorulmuş durumda ancak yapacak başka bir şeyi olmadığına inanıyor. Ta ki röportaj yapacağı karizmatik ve başarılı bir yazar olan Julien Vascos ile tanışana kadar! Vascos, Emma’yı yeni yayımlanacak kitabı için hazırladığı bir programa dâhil ediyor ve bu program sayesinde Emma’nın hayatı kökünden değişiyor. Emma’nın kendini bulma yolculuğu sizin de kendinizle ilgili birçok şeyi keşfetmenize olanak sağlıyor. Emma karakterini içselleştirip kendi hayatınızdan parçalar bulacağınız bu romanda, her satırının altını çizmek isteyeceksiniz. Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum okuyucuya hayatının kontrolünü ele almak konusunda etkili tavsiyelerde bulunuyor. Buna ek olarak roman, sizi mutlu ve mutsuz eden şeylerin tamamen sizin kontrolünüzde olduğunu gözler önüne seriyor. Roman size, geçmişe bir sünger çekip gelecek adına çabalamanın hiçbir zaman geç olmadığını gösteriyor. Titizlikle inşa edilmiş kurgunun merkezine yerleştirilmiş gerçekçi karakterler ile âdeta bir okuma şöleni yaşıyorsunuz. Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum herkesin kütüphanesinde bulunması gereken önemli bir eser!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum’un özünde bir kişisel gelişim kitabı olduğunu ve metnin romanlaştırılarak okuyucuya sunulduğunu biliyor muydunuz? Peki, romanda okuyucular için başta kitaplar olmak üzere, birçok öneri ve alıntıların yer aldığını? Fransız Yazar Veronique Maciejak ilk kitabını yedi yaşında kaleme alır. Bir süre daha yazmaya devam eder fakat edebiyat hayatına büyük bir ara verdikten sonra, pandemi döneminde kalemi tekrar eline alır. Toplam 256 sayfadan oluşan Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum, 2022 yılında Yan Pasaj Yayınevi tarafından Türkiye’de okuyucuya sunulur. Romanın Türkçeye tercümesini ise Gözde Koca üstlenir. Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum roman türünde kaleme alınmış olsa da en iyi kişisel gelişim eserlerinden!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Benzer türde kaleme alınan ve sizi hayatınızı olumlu yönde değiştirmeye ikna edecek Yaşamadan ÖlmeyeceğimBugün Kalan Hayatımın İlk GünüGün Işığının TadıKazananlarHer Yas On Sekiz Ay Sürer ve İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar isimli romanlara göz atabilir, dilerseniz onları da okuma listenize ekleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.