30,25 TL
Standart Teslimat : 18 Ağustos - 21 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar Kitap Açıklaması

 

Bu roman sizi adım adım mutluluğa götürecek! Camille mutlu olmak için gereken her şeye sahipken neden kendini mutsuz hissediyordu? “Büyük ihtimalle bir çeşit akut rutinizme yakalanmışsınız.” “Akut ne?” “Akut rutinizm. Dünyada, özellikle Batı ülkelerinde, gittikçe yaygınlaşan ruhsal bir sorun bu. Çoğunlukla aynı belirtilerle ortaya çıkıyor: motivasyon eksikliği, müzmin bir kasvet hali, anlam ve yön kaybı, hayal kırıklığı, bıkkınlık, kendini bir türlü mutlu hissedememe...” “Ama... Siz… Bütün bunları nereden biliyorsunuz?” “Ben bir rutinoloğum.” “Rutino... ne?” Fırtınalı bir cuma gecesi, Paris'in uzak bir banliyösünde trafik kazası geçiren Camille, tesadüfen rutinolog Claude Dupontel’le tanıştı. Claude mutlu bir hayat vaadiyle ona kartını verdiğinde, yaşayacağı şaşırtıcı deneyimlerin hayatını nasıl değiştireceğini bilmiyordu elbette. “Raphaëlle Giordano bize yaşamayı sevmeyi öğretiyor.”

Madame Figaro

“Enfes bir roman!”

-Marie France-

“Hayatınızı mevcut durumundan çok daha iyi yerlere taşımak için size ilham verecek keyifli bir kurgu. En kısa sürede okunmalı, çünkü tek bir hayatımız var!”

-Metronews-

“Camille bizden biri. Sayfaları çevirirken onunla birlikte biz de kısıtlayıcı inançlarımızdan, geçmişimizin ağırlıklarından kurtuluyor, hafifliyor ve hayat doluyoruz. Açıkçası olumsuz düşünce detoksu için gerekli olan tüm vitaminleri içeren bir roman.”

-Biba France-

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.01.2021

Güzel bir eser

Hayatınıza farklı yönlerden bakmanızı sağlayacak bu eserde, kesinlikle erkek-kadın, yaşlı- genç herkes kendinden bir parça bulacak ve hayatına uygulayacaktır eminim. Annem ve ben bu kitaba bayıldık.

22.12.2020

Motive edici

Hayatınızı gözden geçirirsiniz,özellikle tavsiyemdir.

16.09.2020

Yaşamamızı sağlayacak şeyler kadar, yaşama sebebine de ihtiyacımız var.

Öyle bir kitap düşünün ki her sayfası sizi kalıplaşmış olan hayat görüşlerinizden özgürleştiriyor. Yaşayacak tek bir hayatınız var iken kalabalık içerisinde kaybolup giden ruhları, nasıl gün ışığına çıkartmanız gerektiği konusunda size harika bir rehberlik ediyor. Hayalini gerçekleştiremeyen insan kendini gerçekleştiremez, ve kendini gerçekleştiremeyen insan boşuna bir hayat yaşamış olur. Asıl başarısızlık kaybetmek değil, hiç denememiş olmak. Asıl hüzün başarısızlık değil, hiç cesaret edememiş olmak. Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen herkesin başucu rehberi olacak sihirli bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.