idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
8 Taksit Worldcard'ta
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
HP Scanjet Pro 3600 f1 20G06A A4 Döküman Tarayıcı HP ScanJet Pro 3600 f1 (20G06A) Günde 3.000 sayfaya kadar tarama yapmak üzere tasarlanmış hızlı, kompakt ve güvenilir HP ScanJet Pro ile profesyonel tarama görevleri için üretkenliği artırın. Otomatik belge besleyiciden tek tıklamayla kısayollar ve hızlı, iki taraflı tarama ile iş akışlarını otomatikleştirin. Hızlı, çok yönlü, iki taraflı tarama ve 60 sayfalık otomatik belge besleyici ile daha fazlasını yapın. Dakikada 60 görüntüye (30 sayfa) varan tarama hızlarıyla karmaşık projeleri basitleştirin ve üretkenliği artırın . Kitaplar, dergiler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli işleri tarayın. Önceden tanımlanmış kısayollar, otomatikleştirilmiş, kolaylaştırılmış iş akışları ve güçlü düzenleme araçlarıyla iş süreçlerini basitleştirin. Tarayıcınızın göreve hazır olduğundan emin olun. Günlük 3.000 sayfaya kadar desteklemek için yüksek günlük hacimler ve sorunsuz çalışma için tasarlanmıştır. HP EveryPage, yanlış beslemeleri önlemeye yardımcı olur ve iş akışlarınızı basitleştirir.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.