idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hayal gücüne farklı kapılar açmak isteyenlerin seveceği türden bir yapıtla karşınızdayız. Filmlere konu olabilecek bir eser olan Enkaz Altındakiler, çağdaş edebiyatın genç kalemlerinden Beyza Alkoç tarafından okurla buluşturuluyor. Hayal gücünü gerçeklikle harmanlayan yazar, okurların romanda kendilerinden birer parça bulmasına imkân sunuyor. Her yaş grubuna hitap eden yapıt, sürükleyici konusuyla soluksuz okuyabileceğiniz bir eser. İlk sayfadan itibaren hem merak uyandıran hem heyecan yaratan romanı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Gelin, Enkaz Altındakiler romanından kısaca bahsedelim.

 

''Enkaz Altındakiler'' adlı kitabı neden okumalısınız?

Enkaz Altındakiler, oldukça dikkat çekici bir konuya sahip. Toplam 472 sayfadan oluşan eser, sıra dışı bir maceraya atılan beş gencin mücadelesini anlatıyor. Okuyan herkesin kendinden izler bulabileceği roman, birbirinden farklı beş karakterin aynı noktada buluşmasıyla başlıyor. Dünya üzerindeki farklı ülkelerde aynı anda başlayacak olan yarışmaya katılan bu gençler, birbirlerine tamamen yabancı. Her birini ise yarışmaya katılmaya iten farklı nedenler var. Yarışma programı boyunca yaşanan tüm olaylar kameralarla izleniyor ve televizyonda yayınlanıyor. Yarışmanın Türkiye temsilcisinin bencilliği nedeniyle gelişigüzel hazırlanan alan, yarışma boyunca devam edecek kaosu da beraberinde getiriyor. Bir hayli uzak olan çıkış kapısını bulmak yarışmacıların asıl hedefi. Yarışmacılar hedeflerine ilerlerken okuyucu, ayrı ayrı her birinin hayatlarına dahil oluyor. Karakterler ustalıkla kaleme alındığı için okuyucu, yazar tarafından aydınlatılıyor. Romanı okurken sürükleyici bir serüvene tanık oluyor; insanların iç dünyalarını, birbirleriyle olan ilişkilerini ve değişen psikolojilerini gözlemleme şansı buluyorsunuz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Beyza Alkoç'un romanın yanı sıra senaryo ve tiyatro oyunları da yazdığını biliyor muydunuz? Çocukluk yıllarından itibaren kurgular anlatmayı seven Alkoç, eserlerini ilk olarak online platformlarda yayımlar. Bilim kurgu alanında başarılı eserler ortaya koyan yazar, bir yandan öğrenme tutkusunu devam ettirir. Mütercim tercümanlık ve sosyoloji alanlarında lisans eğitimi alan yazar, kendini geliştirmeye devam eder. Enkaz Altındakiler, Beyza Alkoç'un on dördüncü eseri olarak 2022 yılında raflardaki yerini alır. Eserde kurulan cümleler hayattan izler taşır. Karakterlerin duygularla harmanlandığı eser; içinde sevgi, mizah, beceri, masumiyet ve güç barındırır. Maceranın devamını merak edenler için bu romanın seriye ait ilk eser olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Genç yazarın Enkaz Altındakiler dışında bilim kurgu, gerilim ve korku türlerinde eserleri bulunuyor. Dilerseniz yazarın bilim kurgu ögeleri içeren serisinin ilk kitabı olan Karantina ile devam edebilir veya Sınır romanına göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.