3,5/5 - 23 Kişi Yorum Yap, Kazan!
18,85 TL
29,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 15 Ekim
Standart Teslimat : 16 - 18 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik.

"Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda da birlikte olacağız, ama özgür…Savaş bitti, ve biz sağ kaldık.Savaş bitti, ve biz hâlâ ayaktayız."

Zeynep, yeni okuluna başladığı ilk gün kendini bir felaketin ortasında bulmuştu. Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı. 

Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi. Bu, onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikâyesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikâyesi. Bu, mahşerin dört atlısının hikâyesi.

Şimdi, bizimle misiniz?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%56,5
%8,7
%17,4
%0
%17,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

30.06.2019

Bayıldım

Çok zevkli bir kitap.Bayıldım!

25.04.2019

25 nisan 2019

Okumaktan sıkılmadan zevkle okudum süper

06.04.2019

DİKKAT! KARANTİNA VAR!

  Cinayet , karantina altına alınmış bir okul,katil ve öğrenciler....Dört kışi bu okuldaki esrarengiz cinayeti çözmeye çalışırken aynı zamanda da sıkı dostluklar ve unutulmayacak bir aşk doğuruyor. Her telden ayrı ayrı çalıyor. Cinayet,aşk,umut,hayalkırıklığı,sırlar ve daha niceleri.Karantinayı iki günde bitirdim.Harika bir kitap.Bir sayfa, bir sayfa daha... diyeceğiz bir kitap.Mahşerin dört atlısı 2 günde aşkla okudum resmen. Akıcı olması eğlendirmesi üzüntüyü hissettirmesi muazzam bir şeydi. Abartmiyorum bayıldım. Resmen Onur ve Zeynep i iki adım öteden izliyor gibi kitabı yaşadım.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız