3,5/5 - 13 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 448

Ebat : 13,5 x 21

Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik. "Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek ... Tamamını gör
16,04 TL
25,46 TL %37
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik.

"Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda da birlikte olacağız, ama özgür…Savaş bitti, ve biz sağ kaldık.Savaş bitti, ve biz hâlâ ayaktayız."

Zeynep, yeni okuluna başladığı ilk gün kendini bir felaketin ortasında bulmuştu. Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı. 

Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi. Bu, onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikâyesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikâyesi. Bu, mahşerin dört atlısının hikâyesi.

Şimdi, bizimle misiniz?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%61,5
%0
%23,1
%0
%15,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

28.11.2017

Ins guzeldir

Sipariş ettim ve ınşallah güzeldir çok heycanlıyım.

16.04.2017

süper ve anlamlı bir kitap

içindeki cümleler çok anlamlı ve ben bu kitabı çok beğendim. kesinlikle alın. meselaben canım sıkılıdakça bu kitabı açıp içindeki en sevdiğim bölümleri okuyorum. sepetinize hiç tereddüt etmeden ekleyebilirsiniz.

02.02.2017

Bayıldımm

Harika bir kitap bayıldım süper okumanızı tavsiye ediyorum.