9,45 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ölümden Sonra Neler Oluyor? E-Kitap Açıklaması

Ölümü ele aldığımız bu kitabımızın sonuna geldiğinize göreceksiniz ki doğum da size çok farklı görünmeye başlayacak ve böylelikle ölümden sonra sonsuz evrenin içinde, bu dünyadan çok daha ileri düzeyde bulunan "Galaktik Uygarlıklar" içinde bir gün bizlerin de yer alabileceğimiz gerçeği ile yüzyüze geleceksiniz.

Bu sonsuz evrende, bu sonsuzluğa uzanan yolda ilerleyen insanlık ailesi olarak, bir gün hepimiz bu dünya gezegeninden ayrılacağız.. Ve o zaman bu gezegende yaşadıklarımızın tümü, kozmik bir anı olarak ruhsal hafızamızda saklı kalacaktır.

Kitabın içeriğini sizlere daha fazla tanıtmaya gerek duymuyoruz. Çünkü kitabın ismi, kitabın konusunu yeterince özetliyor:

Ölümden Sonra Neler Oluyor?

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2007

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 149

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.07.2019

Ölümden sonrasını hangi dünyalı merak etmez ki!

Ufuk açıcı. Dinlerin, inançların gizli mesajlarına daha açık ve farklı yaklaşımlar. İnanırsınız inanmazsınız o size kalmış. Thot'un kitabı kısmı çok etkileyiciydi. Zaman zaman fizik, kimya, biyoloji alanlarına girilmiş ve bu kısımlar, anlayabilmek adına bir kaç kez okumama sebep olsa da kitap su gibi akıp gitti.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.