0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
8,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Naturel Zayıflama E-Kitap Açıklaması

Hızlı kilo alıyorsanız ve aldığınız kiloları veremiyorsanız bunun nedeni kan şekerinizdeki oynamalar olabilir.
Kitapta, kilo almanın en önemli nedeni olan insülin direncinin nedeni ve beslenmede yapılacak önemli değişikliklerle bu direncin nasıl çözülebileceği anlatılıyor.İnsülin direnci obezite, reaktif hipoglisemi, gizli şeker, şeker hastalığı, panik atak, hipertansiyon, karaciğer yağlanması, polikistik over hastalığı, kan yağlarında yükseklik ve hatta kansere bile yol açabilen bir durumdur. Bu hastalıklardan korunmak ve kurtulmak için size İnsülin Direnci Diyeti'ni öneriyoruz. Atıştırma ataklarına son vermek isteyenlerin, kan şekeri düşüklüğü yaşayanların, şeker hastalarının ve metabolik sendromu olanların mutlaka beslenme önerilerime uyması gerekir. Ömür boyu kolayca devam ettirebileceğiniz ve kalıcı kilo vermenizi sağlayacak bu metabolizma diyeti sizi kalp hastalığı, kanser, makula dejenerasyonu ve felçten de koruyacaktır.
Çağımızın en önemli hastalığı olan insülin direncine direnirken en güvenilir bilgi kaynağınız olması ve sizi sağlıklı bir şekilde zayıflatması dileğiyle...

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 114

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

09.11.2010

Çok yararlı oldu.

Metin Bey'e birikimlerini bu kitapta kolay anlaşılır ve okunması zevkli bir şekilde bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim. Çok yararlı oldu, yiyecek seçimi, ek besinler, vitaminler ile beslenmemi zenginleştirdim. Açlık ataklarım ve tatlı krizlerim sona erdi. Bu kitabın başlığı sizi yanıltmasın, sadece şişmanlıktan değil kanserden, şekerden, bağışıklık sisteminin zayıflığından korunmanızı sağlayacak beslenme şeklini anlatıyor, mutlaka herkes okumalı.. Tekrar teşekkürler.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.