4/5 - 51 Kişi Yorum Yap
24,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması


'Çektiğin acıyı ben de anlıyorum. Fakat bu herkesin başından geçiyor. O yüzden senin de katlanman gerek. Sonrasında kurtuluş geliyor. O zaman artık sen, hiçbir şeyi dert etmeyecek, üzülmeyeceksin. Hepsi kaybolup gider.
Geçici heveslerin hiçbir değeri yok. Burası dünyanın sonu. Dünya burada sona erer, ötesi yoktur. O yüzden sen de artık hiçbir yere gidemezsin.'

Gölgesini kaybeden, kafataslarından eski rüyaları okuyan bir adam ve dünyanın sonu gelmeden önce yaşayacak sadece birkaç saati kalmış bir kahraman. Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu XXI.
yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kült yazar Haruki Murakami'den bilimkurguyu masalsı bir dünyanın içinde var eden, Kafkaesk bir psikolojik gerilime göz kırpan bir roman.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 564

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 431

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%71,4
%18,4
%4,1
%4,1
%2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.04.2020

Yazar ve sanatı..

Yazarın her eseri bir başka dünyayı içimize oturtuyor. Değişik, ilginç, sürükleyici...M.Turgut

26.06.2019

Çok sıkıcı !

Okuduğum en sıkıcı Muarakami kitabı. Bitirmek için kendimi çok ama çok zorladım.

08.11.2018

Tabiki okunmalı

Bazı bölümlerde klostrofobi yaşadım, o kadar içine sokuyor kitap seni. Çok farklı bir hayal dünyasının içine giriyorsun. Tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.