4,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap
15,30 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bir zamanlar "Ezoterik Kültür"ün en önde gelen kalelerinden biri olan Antik Mısır, Dünya coğrafyasında yer almış en gizemli toplumlardan biridir.
Mısır, kadin çağlarda çok sayıda kişiyi eğiten ve yetiştiren bir okuldu... Bir zamanlar yeryüzünü aydınlatmış olan "Osiris'in Işığı", bugün terkedilmiş mabetlerde artık sönmüş durumdadır. Atlantisli bilge Thot'un binlerce yıl önce söylemiş olduğu kehanet niteliğindeki şu sözleri, bugün tam anlamıyla gerçekleşmiş bulunmaktadır:
Ey Mısır! Gelecek kuşaklara senden hatıra olarak sadece inanılmaz masallar kalacaktır ve seninle ilgili olarak geriye, taşlara oyulmuş kelimelerden başka bir şey kalmayacaktır...
Evet... Taşlara oyulmuş bir tarih... Bu taş sayfaların üzerine işlenmiş hiyeroglifler arkeologlar ve tarihçilere bugün çözümlenebilmiştir. Ama bütün bunlara rağmen ortada yine de, önemli bir sorun kalmıştır:
Bu gizemli tarihin ve kültürün sırlarına nüfuz etmek...
İşte bunu yapabilmek için, tarihin geçmiş dönemlerine geri dönüyor ve bir zamanlar Mısır'daki mabetlerin içinde yaşananları gözümüzün önünde canlandırmaya başlıyoruz... Kitabın sayfalarını açtığınızda, Mısır'da gerçekleştirilen "Gizli Öğreti"ye, mabetlerin içine girerek, bizzat kendiniz rahiplerin arasında yaşayarak şahit olacaksınız...

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2005

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2005

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

 

Puanlamalar

%80
%10
%10
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.04.2015

Maalesef

Kitap genel olarak güzel olsa da son kısımlarda şu şekilde bir cümle varÿ; ´burada ne olduğunu bilemiyoruz yurtdışında bulunan kaynaklardan edindiğimiz bilgiye ve çevirilere göre´. Yani kitabın neredeyse tamamı yurtdışındaki kitapların Türkçe´ye çevrilerek beş sayfa ondan , on sayfa şundan şeklinde birleştirilerek yazılmasından ibarettir. Tavsiye etmiyorum.

13.02.2015

Benzerlik

Kitap harika ama Gizli Sirlar Ogretisi ve Ezoterizme Giris kitaplari ile inanilmaz benzer o yuzden bu ucluden birini okumak gittiginiz yol icin yeterli olacaktir.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız