UP1B-150-R Sabit İndüktör 15uH 1.5A 0.1747ohms 10 Adet
Eaton UP1B-150-R Sabit İndüktör 15uH 1.5A 0.1747ohms 10 Adet
159,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)