idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hastalıkların vücudunuzda nasıl ilerlediğini bilmek ister misiniz? Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler adlı kitap, tıbbi konulara terminolojik dilden uzak ve bilimsel fikirlerden ayrı bir şekilde kişisel olarak yaklaşıyor. Herkesin kendi vücudunu tanıyarak hastalıklarını atlatabileceğini öğretmeyi iddia eden kitapta birçok okurun daha önce hiç duymadığı bilgiler yer alıyor. Herkesin hastalıklara karşı farklı süreçlerden geçtiğini ve farklı yöntemlerle de iyileşebileceğini vurgulayan kitap, hastalıkların psikolojik temellerine de değiniyor. Gelin, sizi kendi kendinizin doktoru yapabilecek Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler adlı kitabı birlikte daha detaylı inceleyelim.

 

"Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler" adlı kitabı neden okumalısınız?

Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler kitabı, sizi mevcut ve potansiyel hastalıklarınızın sebepleriyle ilgili farklı bir açıdan bilgilendiriyor. Kitap; olası hastalıklara karşı nasıl önlem alabileceğinizi de anlatarak bu süreçlerde kendinizi tanımanızı, hastalıklara karşı direnç gösterebilmenizi sağlıyor. Yazar tıp alanında, doktorlar dışında birçok farklı görüşe ve deneyime sahip kişilerden öğrendiklerinizin ne kadar yanlış olduğunu gözler önüne seriyor. Kitabın yazarı Ron Garner, kendi kendinizi sağlıklı ya da hastalıklı hâle getirebileceğinizi söylüyor ve bunu yaparken bilimden uzak gibi görünse de aslında birçok bilim dalından faydalanıyor. Kitap, hastalıkların yalnızca bir temel nedeni olduğunu ve bunun da böbreklerle adrenal bezlerden geçtiğini savunuyor. Yazar, eserinde kendi deneyimlerinden yola çıkarak ve bir doktorun görüşlerini kendi tespitleriyle harmanlayarak okurlarına bilgiler sunuyor.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler adlı kitap, 2020 yılında Sander Yayınları tarafından okuyuculara sunulur. Eseri kaleme alan Ron Garner, kitabı yazarken natüropatik tıp doktoru ve vücudun kendi sağlığını sağlayabilme işlevinin kaşifi Dr. Robert Morse ile iş birliği yapar. Robert Mose, aynı zamanda kitabın ön sözünü yazar. Kitap Dila Balcı tarafından Türkçeye çevrilir ve toplamda 190 sayfadan oluşur. Kitabın ilk sayfalarında, yazılanların tedavi değil eğitim amacı taşıdığına dair uyarılar yer alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Doktorların Bilmedikleri: Hastalıkların Sırrı ve Hastalıklar Hakkındaki Gerçekler adlı kitabı sevdiyseniz sağlık kategorisindeki diğer eserler arasında bulunan Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce ModelleriDoktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek TarifleriKaratay Sözü- Her Yaşta Her Zamanda Her Koşulda Bağışıklık ZırhımızOtizm: Spektrum Bozukluğu Olan Çocuklara Yaşam-Sosyal ve Dil Becerilerinin Öğretimi ve Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler Bakteriler Otoimmünite Alerjiler adlı kitapları da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Ron Garner
Çevirmen:Dila Balcı

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.