4/5 - 33 Kişi Yorum Yap
18,25 TL
24,0 TL %24
Standart Teslimat : 28 Ocak - 01 Şubat
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri Kitap Açıklaması

 


Hayatımızdaki tüm deneyimler gibi, hastalıklarımızı da kendi düşünce kalıplarımızla yaratırız. Ulaştığımız her sonucun temelinde ve gelişiminde bir düşünce kalıbı yatar. Bu nedenle, bir hastalığı kalıcı bir biçimde ortadan kaldırabilmek için önce onu yaratan zihinsel nedeni çözüp halletmemiz gerekir. İşte, Yeni Çağ hareketinin dünya çapında tanınmış öncülerinden biri olan Louise L. Hay, bugün milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir rehber haline gelen bu eserinde, tüm hastalıkları yaratan zihinsel nedenleri ve iyileşmemizi sağlayacak düşünce modellerini açıklıyor. Kendi kanser hastalığını da bu olağanüstü yöntemle iyileştiren yazarın mesajı çok açık: "Eğer gerekli zihinsel çalışmayı yapmaya hazırsak, hemen her hastalık iyileştirilebilir." "TÜM HASTALIKLARIN ZİHİNSEL NEDENLERİ" adlı eserinizden ben, hastalarım ve dostlarım çok yararlandık. Bence bu kitap Tanrısal bir ilhamla yazılmış!" "Kitabınızı henüz bitirdim. Çok etkilendim. Ben bir doktorum ve bu kitap benim hem hastalıklar hakkındaki fikirlerimi, hem de insanlara bakışımı değiştirdi."Sayfa Sayısı: 95

Baskı Yılı: 1994


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın
Puanlamalar
%54,5
%27,3
%3
%3
%12,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.02.2021

Yararlı

Hastalıkların duygusal nedenlerini açıklayan ve her an elinizin altında bulunması gereken bir kitap.

03.02.2021

Okunmalı

İnsan başka bir açıdan bakma fırsatı buluyor. Bunu almadan önce yazarın düşünce gücüyle tedavi adlı kitabı alınabilir. Onun sonunda da bu kitaptaki bölüm var.

11.01.2021

Başucu kitabı

Hastalıklarımızın nedenlerinin bilinçaltı sebepleri ile ilgili çok güzel bir kitap. Sebeplerin olumlamaları da yazıyor. Herkesin elinin altında olması gerek.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.