idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (20)
  • Soru ve Cevap (0)

Doğanın bilinmeyen işaretlerini keşfetmeye hazır mısınız? Cevabınız "Evet!" ise Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı adlı kitap tam size göre! Yazar Tristan Gooley kaleme aldığı eser ile okurları doğada eşsiz bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Gelin; doğanın bilinmeyen sırlarına ışık tutan bu eğlenceli ve öğretici esere birlikte göz atalım.

 

"Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı" adlı kitabı neden okumalısınız?

Tristan Gooley, doğayı anlamak için rehber niteliğindeki Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı adlı eseri kaleme alıyor. Gooley, kitabında okuyucuya doğa ile ilgili pratik bilgiler sunuyor. Eser; 21 bölümden oluşuyor ve her bölümde doğanın farklı unsurlarına ve inceleme yöntemlerine yer veriliyor. Kitapta, Büyükayı'dan zamanı anlamaya ağaçlardan yol bulmaya kadar birçok farklı konuya değiniliyor. Bu değerli eser, 392 sayfa boyunca okuyucuyu doğada bilgi dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Gooley; yıllar süren doğa keşifleri ile ilgili çalışmalarını bu eser ile bir araya getirerek okurlar için 850'den fazla ipucu paylaşıyor. Eserde, okuyucular için akıcı ve sade bir dil kullanılıyor. Kitapta okuyucular için bilgilerin yanı sıra tablo ve görsellere de yer veriliyor. Her yaştan okura hitap eden yazar, doğanın az bilinen veya gözden kaçan özelliklerini okurlara aktarıyor. Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı, doğaseverlerin ellerinde bulunması gereken değerli eserlerden biri. Gooley, size doğayla ortak bir yaşamın kapılarını açıyor!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Tristan Gooley'in yazarlık kariyeri dışında bir gezgin olduğunu da biliyor muydunuz? Gooley, dünyanın birçok noktasında arazi ve ormanlarda doğa keşifleri yapar. Dünya çapında beş kıtada birçok keşif gezisine öncülük eder. Yazar, 2008 yılında doğal navigasyon okulunu kurar ve doğaseverler için eğitimler düzenler. Gooley ayrıca BBC tarafından Doğanın Sherlock Holmes'u olarak seçilir. Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı kitabı Destek Yayınları tarafından okurlara ulaştırılır. Sinan Terek tarafından Türkçeye çevrilen kitap, okuyuculara doğanın işaretlerini anlatmak amacıyla yazılır. İlk basım yılı 2019 olan kitap, okuyucular için birçok teknik bilgi sunar. 14'ten fazla baskısı yapılan kitap popüler bilim kategorisinde çok satanlar ve okunanlar arasında yer alır. Eserin teknolojiseverler için e-kitap versiyonu da mevcut.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz:

Tristan Gooley'in Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı adlı kitabını beğendiyseniz yazarın Yıldız Patikaları ve Yabani İşaretler- Kayıp Altıncı Hissimizin Anahtarını inceleyebilir ayrıca Yazar ve Biyolog Robin Wall Kimmerer'in Bitkilerin Ruhu- Modern Bilimden Kadim Bilgiye Şifa adlı kitabına da göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Tristan Gooley
Çevirmen:Sinan Terek

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.