idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

DIGITNOW Video to Digital Converter, VHS to Digital Converter to Capture Video from VCR's,VHS Tapes,Hi8,Camcorder,DVD,TV Box and Gaming Systems

1

VHS'den Dijitale Dönüştürücü, Videodan Dijitale Dönüştürücü

DIGITNOW video dönüştürücü kutusuyla videolarınızı tek dokunuşla Rec tuşuna basarak dijital dosyaya dönüştürebilirsiniz. Ailenizin anılarını eski zamanlardan geri yükleyin ve paylaşın. Dijitalleştirilmiş videolarınızı PC'nizde, akıllı telefonunuzda veya TV'nizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu yakalayıcıda ekran aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Kaydedilen videoyu TV'nizde oynatın, ardından bunları bilgisayarınıza aktarın ve düzenleyin veya DVD'ye yazın. Hangisini seçerseniz seçin, film hazinesi artık çatı katınızdaki bir kutudan, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görebileceğiniz bir şeye dönüştü. Güzel anıları paylaşmanın başarısını hayal edin!

1

RCA Kablosu ile Video Kaydetme (dahil)

Kayıt Adımları:

Yakalama cihazını birlikte verilen RCA kablosuyla video kaynağına bağlayın.

Bu cihazı açtıktan sonra. Kaydetmek için dönüştürücüdeki "REC" düğmesine basmak. Ayrıca oynat butonu ile kaydedildikten sonra doğrudan ekranda izleyebilirsiniz.

Birlikte verilen USB kablosuyla dijitalleştirilmiş videolarınızı bilgisayarınıza aktarın. Daha sonra bunları bilgisayarınıza, telefonunuza koyun veya DVD'ye yazın.

1

Bilgisayar ve Yazılım Olmadan Video Oynatma

Geri çalma:

Dönüştürücü makinenizi açın.

Çalma modunu seçmek için mod düğmesini kullanın. Video dönüştürücünüz artık oynatma modundadır.

İleri tuşlarını kullanarak istediğiniz filmi seçin.

Filmleri oynatmak için Tamam'a basın.

OK veya VOL+ düğmesine basarak anlık görüntüleri birkaç adımda yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. VOL- düğmesine basıldığında geri yakınlaştırma yapılır ve sonuçta görüntü dosyasıyla ilgili veriler gösterilir.

Kaydedilen videoda tarihin gösterilmesini istemiyorsanız. Zaman damgası ayarlarına erişmek için kaydetmeden önce Açma/Kapama menü düğmesine tekrar kısaca basmanız ve ardından Kapalı'yı seçmeniz yeterlidir. Kayıtlı videonuzdaki tarih numarası kaybolacaktır.

Kullanımı Basit ve Tak ve Çalıştır

1

1

1

Hafıza kartını video dönüştürücüye takın ve kayıt düğmesine basın. Eski kasetlerdeki videolar, oynatma sırasında hafıza kartına aktarılır ve kalıcı olarak saklanır.

Yakalama cihazını AV kablosu (dahil) veya HDMI kablosu (dahil) aracılığıyla TV ekranına bağlayabilirsiniz. Artık eski top oyunlarını veya aile birleşimi videolarını daha da mutlu bir şekilde izleyebilirsiniz.

Video dönüştürücüyü USB kablosuyla PC'ye bağlayın. Bilgisayara bağlandıktan sonra ekran kararır, ardından dönüştürücü kutusu bilgisayarda çıkarılabilir disk sürücüsü olarak görünür.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.