product image
Kronik Kitap
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 56.53 TL = 56.53 TL
09 Aralık Cumartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Sayfa Sayısı
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Psikolojinin temel kavramlarını merak ediyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Cevabınız "Evet!" ise Dakikalar İçinde Psikoloji - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabı tam size göre! Yazar Marcus Weeks psikolojinin temel kavram ve uygulamalarını bu kitap ile bir araya getiriyor. Psikolojinin gizli dünyasında eğlenceli bir yolculuğa hazır olun! Gelin, bu değerli esere bir göz atalım.

 

"Dakikalar İçinde Psikoloji - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram" adlı kitabı neden okumalısınız?

Marcus Weeks bu kitabında psikoloji bilimine dair birçok bilimsel bilgiyi okuyucuya aktarıyor. Toplam 416 sayfadan oluşan kitap, psikolojinin temel kavram ve teorilerine ışık tutuyor. Kitapta okuyucular için akıcı ve sade bir dil kullanılıyor. Eserde, her başlık için 6-7 cümleden oluşan hap bilgilerin yanı sıra görsellere ve şemalara da yer veriliyor. Bu eser, kitapseverlere psikolojinin temel kavram ve yöntemlerini hızlı ve eğitici bir şekilde öğretmek amacıyla yazılıyor. Kitapta, psikolojik ilke ve temellerin günümüz uygulamalarına da dikkat çekiliyor. Kişilik gelişiminden Pavlov'un deneylerine kadar birçok farklı konuya değiniliyor. Dakikalar İçinde Psikoloji - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabı psikoloji bilimini merak eden her yaştan okura hitap ediyor. Marcus Weeks kitabında, "Geçmişten günümüze insanların psikolojiye bakış açısı nasıl değişti?" ve "Bilişsel davranışçı terapi nedir?" gibi merak edilen birçok soruya cevap arıyor. Weeks bu kitabında okuyucuya psikoloji bilimine giriş konseptinde pratik bilgiler sunuyor ve okurların entelektüel birikimlerine katkı sağlıyor. Psikoloji ve araştırma alanına ilgi duyan tüm okuyucular için bir baş ucu kitabı.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kitabın yazarı Marcus Weeks'in aynı zamanda bir müzik öğretmeni olduğunu biliyor muydunuz? Weeks; müzik öğretmenliğinin yanı sıra bestecilik, piyano teknisyenliği, İngilizce öğretmenliği, editörlük ve sanat galerisi yöneticiliği gibi farklı alanlarda da çalışmalar yürütür. Marcus Weeks'in sanat, felsefe, bilim ve din konularında yazdığı kitaplar birçok farklı dile çevrilir. Yazarın Türkçeye çevrilen toplam 6 kitabı bulunur. Dakikalar İçinde Psikoloji - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram, Kronik Kitap tarafından okurlara ulaştırılır. Demet Yiğitbaş tarafından Türkçeye çevrilen kitap, okuyucuyu psikoloji biliminin eğlenceli dünyasını daha yakından tanımaya davet eder. İlk baskı yılı 2022 olan kitap okuyucuyu psikolojik kavramlar konusunda bilgilendirmeyi amaçlar. Psikoloji bilimine dair pek çok bilginin özetler hâlinde verildiği eser, tam bir başvuru rehberi!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Marcus Weeks'in Dakikalar İçinde Psikoloji - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram adlı kitabını beğendiyseniz yazar ve psikolog Beyhan Budak'ın Mutluluğu Kaybettiğin Yerde AramaKendine İyi Davran Güzel İnsan ve Senin Suçun Değil kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

56,53 TL