idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Bugün hala bizleri büyülemeye devam eden antik dünyanın ne tür sırlar sakladığını hiç merak ettiniz mi? Eğer cevabınız “Evet.” ise bu kitap tam size göre! Dakikalar İçinde Antik Dünya; antik dünyadaki uygarlıkların, kültürlerin, halkların ve dönemlerin tarihlerini sunan eşsiz bir kaynak. Antik tarih üzerine yazılmış olan kitap, okuyucuya genel bir bakış açısı sunmakla kalmayıp bugünkü dünyanın nasıl şekillendiğini gözler önüne seriyor. Aslen tarih hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen yetişkinler için yazılmış olan kitap, özellikle uygarlıkları araştırmayı seven ve bu konuya ilgi duyan herkesin okuyabileceği bir eser. Bugünleri daha iyi anlamak ve yorumlamak için yararlanabileceğiniz bu kitabı birlikte inceleyelim.

 

"Dakikalar İçinde Antik Dünya" adlı kitabı neden okumalısınız?

Charles Phillips tarafından kaleme alınan ve toplam 416 sayfa olan kitap, antik dünyaya 200 başlık altında genel bir giriş sağlıyor. Kitap; açık, özlü bir şekilde yazılmış ve iyi organize edilmiş olduğu için sizlere rahat ve anlaşılır bir okuma zevki yaşatıyor. Okudukça kültürel bağlantılar hakkında önemli fikirler veriyor. Ayrıca sayfalar geçtikçe yaşanmış olan bazı önemli olaylar ve bunların arkasındaki nedenler hakkında sonuçlar çıkarmanızı sağlıyor. Yazar; piramitlerden hiyerogliflere, mimariden sanata uzanan ve tarihe iz bırakan eserler ve olaylara âdeta hayat veriyor. Medeniyetlerin büyük maceralarına nasıl başladıklarının ve nasıl geliştiklerinin hikâyesini gözünüzde canlandırabileceksiniz. Sümer, Aztek, Roma ve daha birçok uygarlığı kültürel, sanatsal ve fikirsel olarak ele alıp ilgi çekici bir okuma deneyimi sunan Dakikalar İçinde Antik Dünya; uzak geçmişin büyük ve görkemli medeniyetlerini anlamanın en hızlı ve etkili yollarından biri. Geniş bir bilgi çeşitliliğine sahip eserde aradığınız bilgiye kolayca ulaşmanız mümkün.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Charles Phillips tarafından kaleme alınan ve orijinal ismi “The Ancient World in Minutes” olan kitap, Kronik Kitap Yayınevi etiketiyle 2022 yılında Türkiye’de okur ile buluşur. Oldukça kolay okunabilen ve kullanıcı dostu olan Dakikalar İçinde Antik Dünya; birçok resim, sanat eseri ve harita görselleri ile zenginleştirilmiş çarpıcı bir eser.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

“Dakikalar İçinde” serisinin farklı konularda yazılmış kitaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu kitabın konusuna benzer olarak yine aynı seriden olan Dakikalar İçinde Dünya Tarihi-Anında Açıklanan 200 Önemli Tarihi Olay, Dakikalar İçinde Mitoloji-Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi ve Dakikalar İçinde Büyük Fikirler-Dünyayı Değiştiren 200 Temel Anlayış adlı kitaplara göz atabilir ve onları okuma listenize ekleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.