idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

CZUR Shine Ultra Pro Scanner, 24MP Document Scanner, Max DPI 440, Portable USB Document Camera, A3 Large Format Book Scanner, Adjustable Height, Auto-Flatten & Deskew, Compatible with Windows & Mac OS

1

CZUR Shine serisinin Shine Ultra Pro'su

Shine Ultra Pro, mükemmel taşınabilirlik, 90° katlanabilir ve yüksekliği ayarlanabilir, daha fazla masa alanı boşaltan ve farklı ortamlarda kullanmanıza izin veren Yüksek Kaliteli bir belge tarayıcı olarak tasarlanmıştır. Daha ne? Shine Ultra Pro, web konferansı ve sunumlar için uzaktan eğitim ve öğrenim kullanıcıları ile ofis kullanıcıları için uygundur. Ek olarak, Shine Ultra Pro, CZUR'un eğri düzleştirme algoritmasıyla kitapları tarayabilir. Daha iyi kitap taraması için ET & Aura daha çok tavsiye edilir.

1

Shine Ultra Pro belge tarayıcı, 5696 x 4272 piksele, 440 DPI(A4 8.268 x 11.693) ve 320 DPI(A3 11.693 x 16.535)'e kadar gerçek zamanlı görüntüler yakalayan ultra yüksek çözünürlüklü 24MP CMOS sensörle donatılmıştır.

1

1

1

OCR Metin Tanıma

Katıştırılmış Optik Karakter Tanıma (OCR) işlevi, taranan görüntüleri aranabilir PDF'ye ve düzenlenebilir Word, Excel ve Metin biçimlerine dönüştürmenize olanak tanır, 185 farklı dili destekler.

Maksimum Yakalama Boyutu A3

Shine Ultra Pro belge tarayıcı, dijitalleştirmeniz gereken A3 boyutundaki (16,5 inç × 11,7 inç) herhangi bir belgeyi işleyebilir. Dergileri, sözleşmeleri, fotoğraf albümlerini ve menüleri sorunsuzca tarayın.

Hızlı Tarama

Dönem süresi ayarlı otomatik sürekli tarama, geleneksel tarayıcılara kıyasla 1 saniyede bir sayfa tarama, zımba çıkarmaya gerek yoktur ve tarama verimliliği daha yüksektir.

1

1

1

Akıllı Eğri Düzleştirme Teknolojisi

Kıvrılmış sayfaları otomatik olarak düzleştirir ve parmak görüntülerini siler, arka planı arındırır ve bunları otomatik olarak iki sayfaya böler.

Çeşitli işlevler

Otomatik kırpma ve eğrilik düzeltme, ön ve arka tarafları birleştirme, arka plan temizleme ve benzeri çeşitli işlevlerle donatılmış Shine Ultra Pro, tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Parlaklığı ayarlamak için düğme

Tarayıcının üst kısmı, karanlık bir odada çekim yaparken yardımcı ışık kaynağı olarak kullanılabilen LED ışıklarla donatılmıştır.

1

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.