idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Trans çalışmaları alanına giriş niteliğinde olan bu eser üç kitaptan oluşuyor. Alanın geçtiğimiz on yılda dönüş-tüğü biçimine uygun bir giriş, bu bilgi alanını etkileyen bazı erken dönem çalışmalara genel bir bakış ve gele-cek nesil araştırmalara daha gelşmiş analizler için bir başlangıç noktası sağlamayı amaçlıyor. Her şeyden ön-ce, na-trans heteronormatif cinsiyet çalışmalarının içerisinde “boyun eğdirilmeye çalşılan,” cinsel yönelim ve queer literatür içerisinde ise görece sessiz kalmış bir bilgi alanının varlğını hatırla(t)maya yönelik bir katkı su-nuyor. Cinsiyet ve bilimle ilgili olan metinleri içeren elinizdeki cilt, Trans çalışmaları alanında konuya değgin tüm birikimi serimliyor ve okuruna yeni perspekti˝er sunuyor.

Trans çalışmaları alanında dünya ölçeğindeki akademisyenler ve öğrenciler arasında ilgiyle karşılanmış olan bu kitap, temel bir kaynak ve başucu kitabı niteliğinde..

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.