idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Chicco Göğüs Ucu Kremi 30 ml Özellikleri;

Emzirme hem bebek hem de anne için çok önemli ve duygusal bir zamandır ancak her zaman kolay değildir.
Bu göğüs ucu kremi, cildi nemli tutmak ve bebeğin beslenme sırasında emmesinden kaynaklanan kızarıklığı önlemek veya ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.
CİLDİN ONARILMASINA YARDIMCI OLAN AKTİF BİLEŞENLER İÇEREN:
Dikenli armut ve zeytin ağacından elde edilen aktif madde, cilt için nemlendirici ve onarıcı etkiye sahiptir. Ayrıca ilave beslenme için badem yağı, seramidler ve shea yağı içerir.
DOĞUM ÖNCESİ VE SONRA KULLANIM İÇİN:
Doğumdan sonra çatlakları önlemek ve meme ucunu yenilemek için kullanabileceğiniz gibi, doğumdan önce de meme ucunu emzirmeye hazırlamak ve çatlakların önlenmesine yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.
DURULAMA GEREKMEZ:
Göğüs ucu kremi kokusuzdur ve bebekler için güvenlidir, bu nedenle uygulamadan sonra bir sonraki emzirmede memeyi yıkamanıza gerek yoktur.
GİYSİLERDE LEKE TUTMAZ: Giysilerde leke bıraktığı bilinen aktif maddeler içermez.
Giysilere zarar verme riski olmadan cilt tarafından emilen, kokusuz doğal içerikli bir emülsiyondur.
ANNE VE BEBEK İÇİN GÜVENLİ: Kokusuzdur, durulama gerektirmez ve parfüm içermez.
ÖNLER VE YENİLER: Doğumdan sonra çatlakları önlemek ve meme ucunu yenilemek için kullanabileceğiniz gibi, doğumdan önce de meme ucunu emzirmeye hazırlamak ve çatlakların önlenmesine yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.
DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.