idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

EasyFit basit ve sezgisel bir kangurudur.

T-shirt gibi giyilir, bebeğin doğal ve fizyolojik gelişim aşamalarını takip ederek ebeveynlere ve bebeğe mükemmel uyum sağlar.

Geniş ve ergonomik oturma yeri, yeni doğan bebeğin kalçalarının gelişimi için bacaklara gerekli olan doğru M pozisyonunu sağlar.

Ürün Özellikleri

Test Edilmiş ve Onaylanmış M-Pozisyonu: Geniş oturma yeri seyahat sırasında bebeğe uygun yeni doğan kalça pozisyonunu sağlar, bebeğin dizlerinin uygun şekilde kalmasını sağlar ve bebeğin dizleri kalçasına göre daha yüksekte kalır. IHDI (Uluslararası Kalça Sağlık Örgütü), Chicco EasyFit’i, önerildiği şekilde kullanıldığında ‘’kalça-sağlıklı’’ bir ürün olarak kabul eder.

Pediatri Onaylı: Bebeğin doğru duruşunun değerlendirilmesi (bacakların M-Pozisyonu, sırtın C-Pozisyonu ve baş desteği), neredeyse 100 bebek üzerinde yapılan bilimsel bir araştırma ile pediatristler gözetiminde test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kolayca Giyilir: T-Shirt gibi giyilir. Kolay ve çok hızlı düzenleme mekanizması sayesinde hem ebeveynler hem de bebekler için tüm bedenlere mükemmel uyum sağlar.

Kolayca Katlanır ve Saklanır: Kullanılmadığı zamanlarda EasyFit katlanıp pusetin altına yerleştirilebilir ya da çantasına koyulabilir, böylece her zaman elinizin altında olur.

2 Pozisyonda Kullanım: Yeni doğan pozisyonu  Kangurunun üst kısmı katlanarak, herhangi bir iç küçültücü kullanmadan yeni doğana ilave bir baş ve boyun desteği verir. Anneye Dönük Pozisyon  Bu pozisyon, doğumdan itibaren ideal olan, bebekle ‘’ten tene’’ teması sağlarken bebeği kalbinize en yakın yerde tutar.

Yaş Aralığı:  0 Ay+

Taşıma Kapasitesi: 9 Kg

Ürün Ağırlığı: 0,3 Kg

Ürün Ölçüleri: 33 x 55 cm

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.