idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (28)
  • Soru ve Cevap (0)

Mutluluğa giden bir yolculuğa eşlik etmek ister misiniz? Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü adlı roman mutluluk yolunda atılan ilk adımlara tanıklık etmenizi sağlıyor. Yazar Maud Ankaoua tarafından kaleme alınan roman türündeki eser, ruhunuzu beslemeye ve hatta hayatınızı değiştirmeye aday! Yaşamı, insanları ve kendini sorgulayan, her yaştan okuyucuya hitap eden sürükleyici bir kitap. Hayat yolculuğunuzda size rehberlik etmeye aday olan roman, ansızın çıkılan bir yolculuğu ve sonrasında karşılaşılan sürprizleri konu ediniyor. Gelin, Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü adlı ufuk açıcı bu romana kısaca bir değinelim.

 

"Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü" adlı kitabı neden okumalısınız?

Pek çok insan, hayatın olağan akışı içerisinde oradan oraya savrulurken hayatı ıskalıyor. Kendine, istek ve ihtiyaçlarına, gelecekten beklentilerine dönüp bakmaksızın yaşayıp gidiyor. Peki ama böyle bir yaşam nereye kadar ve nasıl sürdürülebilir? Hayatın içinde olup onu yaşamamak, kendine gereken değeri vermemek gibi mutsuzluğa sürükleyen sorunların üstesinden gelebilmek yeni ufuklara yelken açmadan başarılabilir mi? İşte, yazar Maud Ankaoua, kitabında bunun mümkün olup olmadığını sorguluyor. Kadın veya erkek tüm kitapseverlerin okuyup dersler çıkarabileceği roman, yaşamı ve mutluluğu sorgulayan yönüyle kişisel gelişiminizi de olumlu etkileyecek nitelikte. Paris'te yaşayan ana karakter Maëlle'in, arkadaşı Romane ile buluşması ve sonrasında çıktığı yolculuk bakalım nasıl sonuçlanacak? Bu yolun sonu ona mutluluk getirecek mi? İşte tüm bunları öğrenmek ve kendi yaşam yolculuğunuza çıkmak için ilham alacağınız bu kitaba bir şans verebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Maud Ankaoua imzasıyla basılan Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü adlı romanın Fransa’da çok satanlar listesinde yer aldığını ve 100.000 sattığını biliyor muydunuz? Roman, dünyada büyük bir ilgi ile karşılanınca 2019 yılında Gülşah Ercenk tarafından Türkçeye kazandırılarak Yan Pasaj yayınevi tarafından okuyucunun beğenisine sunulur. Her bitişin aslında bir başlangıç olabileceğini anlatan, okuyucuya umut verici etkisi olan roman; hem Fransız edebiyatı hem dünya edebiyatında büyük bir popülerlik yakalar ve pek çok dile çevirisi yapılır. Roman ayrıca, bir kadın kahraman etrafında örüldüğü için özellikle kadın okuyuculardan büyük talep görür.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Eğer Bugün Kalan Hayatımın Son Günü adlı bu romanı beğendiyseniz, yazarın yine Yan Pasaj Yayınevinden 2021 yılında yayımlanan Yaşamadan Ölmeyeceğim adlı romanına da bir göz atabilirsiniz. Dünya edebiyatına ilginiz varsa Güzel Dünya Neredesin, Simyacı ve Cebelavi Sokağı'nın Çocukları adlı romanları da inceleyebilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Maud Ankaoua
Çevirmen:Gülşah Ercenk

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.