idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Anneler, babalar; unutmayın! Her çocuk özeldir. Çocuğunuzun faydalı ve mutlu bir birey olarak hayata devam edebilmesi için yeteneklerinin keşfedilmesine olanak sağlayın.
Bu nedenle BİLSEM mülakatları için hazırlanan bu kitap öğrenciniz için en iyiye ulaşmanızı hedeflemektedir.
Bu kitabı kullanırken; sınav sorularının öğretmen tarafından sorulacağı ve öğrencinin bu sorulara sözlü olarak cevap vereceği dikkate alındığından, soruları sorma görevi evde veliye düşmektedir. Öğrenci kitapta bulunan soruları görmemelidir. Zira her sorunun alt kısmında cevapları mevcuttur. Veli, sınav yapan öğretmenmiş gibi soruları öğrenciye sözel olarak soracak ve verilen sürede sorunun cevaplanması istenecektir. Süre bitiminde mutlaka diğer soruya geçilecektir. Her sorunun yanında cevaplama süresi bulunmaktadır. Guruplarda otuzar soru – görsel veya işitsel olarak bulunmaktadır. Görsel sorularda öğrenciye görsel gösterilecek, verilen süre sonunda görsel kaldırılacak ve soru sözlü olarak sorulacaktır. İşitsel ve hafıza sorularında öğrenci sadece soruları işitecek ve cevaplayacaktır. Bu yolla öğrencinin kavrama gücü sınanacaktır. Önerilen günde bir test çözümüdür. Mülakatlar 20 – 25 dakika ile 45 dakika arasında sürebilmektedir. Şimdiden siz değerli velilerimize ve öğrencilerimize kolaylıklar ve başarılar dilerim.
Tacettin KANDEMİR

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.