idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sayın Veliler; Her öğrenci farklı yetenek ve farklı özelliklere sahiptir. Hazırlanan BİLSEM DENEME ‘de özellikle bunu gözettik. Amacımız görsel ve zihinsel zekâların harekete geçirilmesi yoluyla dikkati geliştirmek hafızayı güçlendirmektir. 
BİLSEM`e uygun olarak hazırladığımız bu kitapla öğrencimiz aynı zamanda hafızasını kullanmayı öğrenecek mantık yürütme becerisi kazanacaktır. 
Hayal gücünü kullanarak somut kavramların yanında soyut düşünme yeteneğine ulaşacaktır. Böylece öğrencimiz BİLSEM`e hazırlanacaktır. 
Kitabımız dört fasikülden oluşmaktadır. Fasiküllerin sonunda yanıt anahtarı mevcuttur. Şimdiden öğrencilerimize başarılar dilerim.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.