idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sokak adresleri düşünüldüğünde, çoğu insan bunları postaların teslim edilmesini veya yolcuların kaybolmamasını sağlayan bir araç olarak değerlendirir. Ancak sokak adresleri bu amaçla oluşturulmamıştır; bireylerin yerlerini tespit etmek için tasarlanmışlardır. Dünyanın çeşitli yerlerinde adresiniz ırkınızı ve sosyal statünüzü açığa çıkarabilir.

Deirdre Mask, kitabında Martin Luther King Jr. adını taşıyan sokakların akıbeti, antik Romalıların yol bulma yöntemleri ve modern Almanya’da Nazilerin süregelen varlığı gibi çeşitli konuları inceliyor. Kitap ayrıca, Kalküta’nın gecekondu mahallelerinde ve Londra sokaklarında yaşayanlar da dahil olmak üzere günümüzde milyonlarca insanı etkileyen bir adrese sahip olmama sorununun etkisini de araştırıyor.

Büyüleyici insanlar ve tarihlerle dolu Adres Defteri, sokak isimlerinin ardındaki karmaşık ve bazen de gizli hikâyeleri ve bu isimlerin isim verme, gizleme, kimin sayılacağına, kimin sayılmayacağına ve neden sayılacağına karar verme gücünü aydınlatıyor.

(Tanıtım Bülteninden)


Katkıda Bulunanlar
Yazar:Deirdre Mask
Çevirmen:Deniz Tarcan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.