13,9 TL
Standart Teslimat : 18 Ağustos - 21 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Zamansız Yağmur Başlıyor Kitap Açıklaması

 

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta. Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor. Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor. Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak! O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

06.07.2019

Özgün ve Muteber

Hizmetkar Kim? ile Kara Kutu Operasyonu romanlarının tek kitapta bir araya getirilmesi ve yeni başlıkla yayınlanması sonucunda bu eser meydana geldi. İki romanı birleştirmek güzel fikir. Okuyucunun lehine diye düşünüyorum. Çünkü iki roman da yani bu kitap başlayınca bir çırpıda bitebilecek bir niteliğe ve emeğe sahip. Okuyunca bizzat şahit olacaksınız. Ben Hizmetkar Kim? yani 1. romanı daha çok beğendim. Bu yayın, yazarın anlaştığı 3. yayınevi. Yazarı önceden beri takip etmeye çalışıyorum. Serinin devamı olan diğer romanların da yayınlanmasını merakla bekliyoruz. Çünkü önceki yani farklı yayınevlerince yapılmış baskılar tükenmiş durumda. Hizmetkar serisi bir harika. Yazara ve emeği geçenlere en etkili teşekkür ifadelerimi sunmak borcumdur.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.