4/5 - 29 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 232

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ... Tamamını gör
14,4 TL
24,0 TL %40
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Louise L. Hay

Louise L. Hay

Louise L. Hay, bir metafizik öğretmeni ve aynı zamanda çok sayıda eserin yazarıdır. Çalışmaları 35 ülkede 29 farklı dile çevrilmiştir. 1981 yılında bir zihin bilimi temsilcisi olarak kariyerine başladığından beri, Louise kişisel gelişim ve içsel şifa için kendi yaratıcı güçlerini kullanmaları adına milyonlarca insana yardım etmiştir.

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması

Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini farkediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi, olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor, Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş bir zavallı insancık olarak değil; seven, sevilen ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün. Kitap küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerimizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%77,8
%18,5
%3,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

11.07.2017

Okumaya değer. Mutlaka faydası olacaktır.

Okumaya değer bir kitap, son zamanlarda zaten bu konular giderek popüler hale geliyor, tıp doktorları da bilim adamları da hastalıkların çoğunda hayat şartlarının, stresin ve kişisel düşünce tarzımızla bağlantılı olduğunu söylüyorlar. Ayrıca yazar düşünce gücü bunun sağlığa etkisi gibi konuların yeni yeni konuşulmaya başlandığı bir dönemde bu çalışmaları yapmış bu kitabı bir özet olarak yazmış bu bakımdan da okunmaya değer olduğunu düşünüyorum.

09.07.2015

bu yorumu okumasanız iyi bir kitap

yazdığına göre bu kitabın yazarının alanı ÿ"Religious Scienceÿ" ve ÿ"Religion & Spiritualityÿ". Yani bu kitapta yazanlar plasebo. Yani bu kitapta anlatılanların hiçbiri randomize çift kör deneylerle test edilmedi (edilse plasebo olduğu kanıtlanır). Tabi plasebonun iyileştirici özelliği var ama plasebonun plasebo olduğunun farkındaysan o kitap boş bir kitaptır.

13.01.2003

Louise Hay'dan bir başyapıt

Bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Pozitif düşünce gücüyle hastalıkların üstesinden nasıl gelebileceğimizi anlattığı gibi, olumlu düşünerek nasıl yeni ve mutlu bir hayat tarzı geliştirebileceğimizi de öğretiyor.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız