27,3 TL
Standart Teslimat : 30 Haziran - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tibet'in Gençlik Pınarı 1. Kitap Kitap Açıklaması

 


Yeni keşfedilen "Kayıp Bölüm" ile genişletilmiş Uluslararası Bestseller!

Bu kitap, "Gençlik Pınarı"nın kadim sırlarını bulmak için uzak ve gizemli Himalaya dağlarına giden bir adamın gerçek öyküsüdür! Binlerce yıl yasak Tibet bölgelerinin derinliklerinde gizlenen kayıp manastır, büyük bir özenle korunan gençlik sırlarına sahiptir. Bu sır, uygulaması son derece kolay ama insanın yaşamını sonsuza dek değiştirme gücüne sahip olan beş kadim ayindir. Bu kitap, bu özel manastırda yaşayan Lamalar'dan öğrenilen olağanüstü sır hakkında yazılmış tek kaynaktır. Kitapta açıklanan beş ayin, herkesin kendini çok daha genç hissetmesini ve görünmesini aynı zamanda da daha büyük bir canlılık kazanmasını sağlayacak güce sahiptir. Bu beş ayini her gün uyguladığınızda, yalnızca bir aylık çalışma sonucunda etkilerini görmeye başlayacak, on haftalık çalışma sonucunda ise insanların daha genç ve sağlıklı göründüğünüz konusundaki iltifatlarını duyacaksınız.
Zamanı tersine döndürmeye hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

24.01.2021

Merak uyandırıcı

Okunacaklar listesine ekliyorum hemen, çok aydınlatıcı duruyor

09.10.2020

Süper

Okumaya başladığınız anda değişim başlıyor.Egzersizler mutlaka uygulanmalı.

08.10.2020

Yeni evladıma kavuştum.

Tibet'in Gençlik Pınarı 2. Kitabını alalı çok olmuştu. 1. kitabını bulamamıştım uzun bir zaman sonra bulmak ve temin etmek inanılmaz bir duygu. Tamamlandı her şey. En kısa zamanda okumak ve uygulamak dileğiyle. Aslında ben kitaplarımı almıyorum onları evlat ediniyorum. Teşekkürler

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.