4,5/5 - 7 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 246

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

İlk yayımlandığı andan itibaren dünyada büyük ilgi çeken ve Türkiye ile birlikte onlarca ülkede yayımlanan TANRI İLE SOHBET 1 kitabı ve devamında gelen serinin diğer kitapları milyonlarca insanın hayatını deği ... Tamamını gör
16,9 TL
23,15 TL %27
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


İlk yayımlandığı andan itibaren dünyada büyük ilgi çeken ve Türkiye ile birlikte onlarca ülkede yayımlanan TANRI İLE SOHBET 1 kitabı ve devamında gelen serinin diğer kitapları milyonlarca insanın hayatını değiştirdi. Her ülkede yeni baskılar yapan kitap Türkiye'de de yeni baskılarına devam ediyor ve neredeyse ilk günkü gibi okurun ilgisini çekiyor. İlk kitabı alanın serini diğer kitaplarını da aldığı TANRI İLE SOHBET kitapları sadece yayıncılık dünyasında değil spiritüel dünyada, bireysel gelişim dünyasında da olağanüstü bir fenomen oldu.

Bir insanın Tanrı tarifini bilirseniz, o insanın potansiyelini de bilirsiniz. Kişinin özlemleri, içindeki potansiyel gücü ve hayal gücü onun Tanrı anlayışını oluşturur. Tanrı insanın ulaşmak istediği her şeydir. Tanrı insanın olmak istediği yüce Ben'liğidir. Yazar Neale Donald Walsh içindeki Ben'e Tanrı adını vermiş ve onunla konuşuyor. Herkes gibi, soruları sormayı bilen ve yanıtları işitmek için sabır gösteren herkes gibi… Çoğumuzun yapamadığını, yani kendisiyle baş başa kalmayı ve bu anlamda algıladıklarını yazmayı başardığı için yazdıklarını okumak ufkumuzu genişletiyor, potansiyelimizi sonuna kadar değerlendirmemizin yollarını açıyor.

"Eğer kendini Tanrı'nın seninle konuşmasına layık olmayı düşlemeyecek kadar değersiz görüyorsan sesimi işitmeyi nasıl bekleyebilirsin? Yalnızca seninle değil bu kitabı alıp okuyan herkesle konuşuyorum. Kimin bu sözlere ulaşacağını biliyorum. Tüm diğer iletişim yollarım gibi bazıları işitecek, bazıları yalnızca dinleyecek ama işitmeyecektir."

Kendinize değer vermeniz ve işitmeniz dileğiyle… İyi sohbetler…Sayfa Sayısı: 246

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötesi Yayıncılık

 

Puanlamalar

%85,7
%14,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

02.07.2018

Hayata bakış açımı değiştirdi ve dinsel endişelerimi giderdi

Üniversite yıllarında, dünya görüşü benimseme ihtiyacımın olduğu bir dönemde ilaç gibi gelen bir kitap serisiydi. Dinlere karşı çok sıcak bir yaklaşımım olmadığı halde ateistlik de çok katı bir felsefe geliyordu bana. Bu kitap sayesinde ikisinin ortasında bir yol olduğunu keşfettim ve sadece ruhani yönden değil, insanlarla olan ilişkilerimde de tavsiye niteliğinde kazanımlar edindim. Hayata daha barışçıl, dramasız bir şekilde bakıyorum artık. Taşlar yerine oturdu .

14.10.1999

Tanrı kavramı özellikle toplumumuzda doğmatik olarak kabul edilen kavramlardandır.Hayatın anlamı, dinler ve tanrı konularında sınırsız düşüncelere sahip, kalıpların dışında düşünebilen kişilere yeni ufuklar açabilecek bir kitap.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız