4/5 - 38 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2000

Sayfa Sayısı : 248

Dil : Türkçe

Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişiklik yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor.Tolle,tüm ıstırap,endişe ve korkularımı ... Tamamını gör
20,72 TL
28,0 TL %26
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişiklik yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor.Tolle,tüm ıstırap,endişe ve korkularımızın dolayısıyla mutsuzluğumuzun gerçek kaynağını çarpıcı bir biçimde gösterip,onu şimdi ve burada nasıl aşabileceğimizi,huzur ve mutluluğa hemen şimdi nasıl kavuşabileceğimizi,bilincimizi hemen şimdi dönüşüme uğratıp nasıl aydınlanabileceğimizi anlatıyor.Eleştirmenler böyle bir kitabın çok nadir olarak geldiği konusunda görüş birliğine varırken,okurlar yaşamlarında olağanüstü değişimlerin meydana geldiğini bildiriyorlar.Şimdi'nin Gücü yaşamımızın her anının bir mucize olduğunu fark etmemizi sağlıyor ve büyük bir yetkinlikle Şimdinin Gücüne nasıl erişebileceğimizi açıklıyor.Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2001


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

 

Puanlamalar

%67,6
%13,5
%10,8
%5,4
%2,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
uyanmak

konuşan zihin çıkmaza girdiğinde çözümü onu bir şekilde sakinleştirmekte ararız. Terapiler ilaçlar veya kitaplarda ararız cevabı. Sorundan kaçarız belkide.  Zihin sessizleştiğinde  Sorun kalmamıştır. Ego ortadan kalktığından öfkede tepkide ortadan kalkmış çözüm kendini göstermiştir. Echart tolle "sis" tanımlamasını yapar. Sisli bir ortamda elinde fener aydınlattığın bir yolda yürürken. Sisin ortadan kalkmasıdır aydınlanma. Şimdide kalmak zihnin susmasıdır der. Beğendiğim bi kitap.

KESİNLİKLE OKUNMALI

Yorumların tamamını okuduktan sonra yazmak istedim. Realiteler farklı olunca manalandırmalar da o kadar farklı oluyor. İkinci kez okudum. Kesinlikle okunmalı diye düşünüyorum. Anlatımı kolay olmasına rağmen kişisel gelişim tarzında mutlaka altlığı olanlar okumalı. Şu ana kadar bu tarz okuduğum kitapların özeti gibi. Çok açık direk damardan girmiş kişisel gelişime. Uygulamaya yönelik. Anlayıp uygulamaya geçirebilenler için hayatı kolaylaştıracak bir bakış açısı kazandırıyor.

şimdi....

Evet haklı! şimdide olmak, geçmişe takılmamak geleceği düşünmemek... anda olmak ve anın tadını çıkarmak. O zaman kesinlikle çok daha mutlu olur insan..... Kesinlikle evet... ama bir kişi varsa bunu yapabilen, söylesin lütfen!
Kitap öğretmen gibi. Lisedeki felsefe öğretmenimi hatırlattı. Sevmediğiniz bir öğretmeninizin dersinde öğrenci olmayı sevdiyseniz veya seviyorsanız kitabı da seversiniz... ben sevmedim! :).