4/5 - 12 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 24x24

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 32

Medya Cinsi : Ciltsiz

Bir zamanlar ışıl ışıl kocaman gözleri ve yıldız rengi saçları olan Antoine adında bir çocuk yaşardı. Antoine, her akşam yüzünü gökyüzüne çevirir, gözlerini bir an olsun Ay’dan ayırmadan hayaller kurardı. Bu nedenle herkes onu “Ay Tozu” diye çağır ... Tamamını gör
11,04 TL
14,72 TL %25
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bir zamanlar ışıl ışıl kocaman gözleri ve yıldız rengi saçları olan Antoine adında bir çocuk yaşardı. Antoine, her akşam yüzünü gökyüzüne çevirir, gözlerini bir an olsun Ay’dan ayırmadan hayaller kurardı. Bu nedenle herkes onu “Ay Tozu” diye çağırırdı.

Onun Adı Ay Tozu, Küçük Prens’in yazarı Antoine de Saint- Exupéry’nin yaşam öyküsünü anlatıyor. Bu öyküde, Ay Tozu tüm çocuklara sesleniyor: Yaşamında karşına çıkacak dağlar, fırtınalar, kazalar ve diğer bütün engeller, gün olur, anlatacağın harika bir öyküye dönüşür.

Yaşamda asıl önemli olanın hayal kurmak ve hayalleri gerçekleştirmek için çabalamak olduğunu asla unutmayan çocuklar için sıcacık bir öykü.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%58,3
%16,7
%16,7
%0
%8,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.02.2019

Beklentimi karşılamadı.

İnsanların bu kitabı neden beğendiğini hala anlamış değilim. Evet bir yazarın çocukluğunu ele almış olabilir. Ama bir çocuğa bu olay örgüsüz kitabı okumanın ne zevki var. Benim kızım hiç ilgi duymadı.