product image
İş Bankası Kültür Yayınları
4.72 (32 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 22.9 TL = 22.9 TL
13 Aralık Çarşamba kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2019
Sayfa Sayısı
Hamur KalitesiKuşe
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (32)
  • Soru ve Cevap (0)

İş Bankası Kültür Yayınları Küçük Meşe Palamudu: Doğanın Eşsiz Hikayeleri-2 - Melanie Joyce

Çocuklara doğanın içinden bir hikâye... Küçük bir meşe palamudunun nasıl kocaman bir ağaca dönüştüğünün hikâyesi. Doğadaki sonsuz döngüye tanıklık edip bundan heyecanlanacak çocuklarınız için eşsiz bir öykü. Şiirsel anlatımı ile çocukları içine çekecek Küçük Meşe Palamudu, çizimleri ile onların hemen ilgisini çekiyor. İncelemeyi ve öğrenmeyi seven çocukların hem okurken hem sizin sesinizden dinlerken çok etkileneceği Küçük Meşe Palamudu: Doğanın Eşsiz Hikâyeleri-2 kitabı kitaplığınızın en değerlilerinden olacak.

 

“Küçük Meşe Palamudu: Doğanın Eşsiz Hikayeleri–2” adlı kitabı neden okumalısınız?

Küçük Meşe Palamudu, özellikle doğada vakit geçiren ve doğanın hikâyelerini merak eden çocuklar için çok keyifli bir çocuk kitabı. 4 yaşından itibaren çocuğunuza okuyabileceğiniz bu kitap, zamanı geldiğinde çocuğunuz kendi kendine okumaktan keyif alacağı bir eser. Melanie Joyce’un şiirsel anlatımını içeren kitap, Anıl Ceren Altunkanat’ın Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları için hazırladığı çevirisiyle çocuklarla buluşuyor. Doğanın kaçınılmaz döngüsünü anlatan 24 sayfalık Küçük Meşe Palamudu’nun hikâyesi, ağacın tepesinde başlıyor. Orada gördüklerini eğlenceli bir dille anlatan palamut, daha sonra ağaçtan düşüyor. Bu sefer de karşısına çıkan hayvanlara meşe ağacı olmak için nasıl filizlendiğini anlatıyor. Sonrasında çocuklara mevsimlerin nasıl değiştiğini ve kendisinin nasıl büyüdüğünü hikâyenin içinde veriyor. Çocukların merakla dinleyeceği hikâye, 4 yaşından itibaren tüm çocukların ilgisini çekiyor. 4 yaş öncesi çocuklar ise sizin anlatımınızı dinleyerek ya da güzel çizimleri inceleyerek küçük palamudun hikâyesini öğrenebiliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Çocuklar, hayattaki değişimleri anlamakta bazen güçlük çekebilir. Değişimden çok hoşlanmayan ve alışkanlıklarını değiştirmek istemeyen çocuklara doğadan örnekler vermek faydalı olur. Bazen küçücük bir değişimin zamanla ve sabırla nasıl da mucizevi sonuçları olduğunu görmek, onların kendilerini iyi hissetmesini sağlar. Doğanın öğretilerinden biri de sabırla beklemek. Sabırla bekleyemeyen çocuklara, sabretmenin kıymetini yine doğadan örneklerle öğretebilir; hatta onlarla birlikte doğanın mucizelerini günden güne gözlemleyebilirsiniz. Küçük Meşe Palamudu: Doğanın Eşsiz Hikâyeleri-2 kitabı, bu yolda atacağınız en güzel adımlardan biri olur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Küçük Meşe Palamudu'nun hikâyesini seven çocuklar, serinin diğer kitaplarını da çok beğenecekler. Küçük bir kar tanesinin yere düştükten sonra başına gelenleri Küçük Kar Tanesi: Doğanın Eşsiz Hikâyeleri-1, bir ayı yavrusunun ilk yılını Küçük Ayı-Doğanın Eşsiz Hikâyeleri 3, küçük bir yağmur damlasının hikâyesini Küçük Yağmur Damlası: Doğanın Eşsiz Hikâyeleri 4, toprağa ekilen bir tohumun öyküsünü Küçük Ayçiçeği-Doğanın Eşsiz Hikâyeleri adlı eserlerden dinleyebilir; son olarak yumurtadan çıkan kuşun başına gelenlere Küçük Kuş-Doğanın Eşsiz Hikâyeleri kitabında tanıklık edebilirsiniz.

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

22,90 TL