69,75 TL
Standart Teslimat : 29 Mart - 01 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Olumlu Düşünmenin Gücü Kitap Açıklaması

 

Pozitif düşüncenin hayatınıza olan etkilerini merak ediyor musunuz? Cevabınız "Evet!" ise Olumlu Düşünmenin Gücü eseri tam size göre! Norman Vincent Peale bu kitabında okuyuculara pozitif düşüncenin etkilerini ve sonuçlarını çarpıcı örneklerle anlatıyor. Gelin, dünya çapında olumlu düşünce akımını başlatan kitaplardan biri olan ve Norman Vincent Peale'in kaleme aldığı bu değerli esere bir göz atalım.

 

"Olumlu Düşünmenin Gücü" adlı kitabı neden okumalısınız?

Norman Vincent Peale, Olumlu Düşünmenin Gücü kitabında 288 sayfa boyunca olumlu düşüncenin etkilerine dair çalışmalarını aktarıyor. Kitap on yedi bölümden oluşuyor. Her bölümde endişelenme alışkanlığından kurtulmaktan kendini tanıma ve sevmeye kadar pek çok konuya değiniliyor. Yazar kitabında kendi hayatından ve karşılaştığı insanlardan da örnekler veriyor. Psikoloji alanında yaptığı çalışmalarını ve tecrübelerini de okuyucular ile paylaşıyor. Peale bu eserinde okuyucularına günlük hayat içerisinde mutluluk ve huzur yakalayabilmeleri için çeşitli olumlu düşünce reçeteleri de veriyor. Bu kitapta "Olumlu düşünce ile hayatta neleri düzeltebiliriz?" ve "Endişesiz ve stressiz bir hayat mümkün mü?" gibi birçok soruya cevap aranıyor. Verilen cevaplarla içinizdeki gerçek gücün farkına varmanız isteniyor. Her yaştan okura hitap eden bu eserde her okuyucu kendinden bir parça buluyor. Peale, akıcı ve sade diliyle sıradanlıktan uzak bir anlatım sunuyor. Kişisel gelişim kategorisindeki eşsiz hazinelerden biri olan bu eserin her kütüphanede bulunması gerekiyor!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Norman Vincent Peale'in dinî alanlardaki çalışmalarından dolayı Amerika Başkanlık Özgürlük Madalyası aldığını biliyor muydunuz? Peale, yazarlık ile birlikte din adamı olarak da çalışır ve kişisel gelişim, psikoloji ve dinî konular üzerine çeşitli kitaplar yazar. Türkçeye çevrilen dört kitabı bulunur. Olumlu Düşünmenin Gücü eseri Profil Kitap tarafından okuyuculara ulaştırılır. İlk basım yılı 2008 olan eser 11'den fazla baskısıyla kişisel gelişim kategorisinde çok okunan ve satanlar arasına girer. Cem Küçük tarafından Türkçeye çevrilen eser olumlu düşüncelerin hayatı nasıl değiştireceğini ve bu düşünceler ile neler yapılabileceğini okuyuculara aktarıyor. Yayımlandığı günden itibaren ses getiren eser dünya çapında kırk dile çevrilir ve 22 milyondan fazla satar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Norman Vincent Peale tarafından kaleme alınan Olumlu Düşünme Gücü adlı kitabı beğendiyseniz psikoloji ve kişisel gelişim alanında daha fazla bilgi edinmek için Seni Yoran Her Şeyi Bırak - Duygusal Manipülasyondan Kurtulma ve Korunma Metotları ve Bırak Olduğu Gibi Gelsin Hayat adlı eserlere de göz atabilirsiniz

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.