5/5 - 2 Kişi Yorum Yap
23,8 TL
34,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 25 - 27 Şubat
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


"Bu kitabı okumak güçlü ve çok heyecan verici bir deneyim. Her sayfa insanlık tarihinin ve küresel bilincin evriminin en derin gizemlerini açıklayan etkileyici içgörülen sunuyor."
Michael E. Salla, Ph. D., Center for Global Peace

Son yıllarda Amerika'nın en ileri kadim uygarlığı olan Mayaların gizemli takvimine gösterilen ilgi dünya çapında artmıştır. Bu ilginin esas nedeni binlerce yıllık Maya takviminin 2012 yılında sona erecek olmasıdır.

Carl J. Calleman'ın hem tarihi ve bilimsel araştırmaya dayanan hem de ilahi bir ilhamla yazılmış görünen bu kitabı Maya takvimini daha önce hiçbir araştırmacının yapamadığı bir biçimde derinlemesine ve felsefi olarak inceleyip yorumlamakta, bu takvimin tüm gizemini açığa çıkarmakta, böylece insanlığın tüm geçmişini ve geleceğini -tarihi ve bilimsel olgulara da dayanarak- çarpıcı bir biçimde gözler önüne sermektedir.

Maya takvimi insanlığın geçmişini belirlemiş olan ve hepimizin geleceğini çok yakından ilgilendiren ilahi ya da kozmik planı inceleyip öğrenmemizi sağlayan en önemli aracımızdır. Calleman büyük bir aciliyet içeren evrensel bir gerçeği Maya takviminden çıkarmıştır ve modern insanların anlayabilecekleri bir şekilde sunmaktadır. Bu kitap bizim kesin bir ilahi planı izleyen bilinçli bir evrende yaşadığımızı göstermektedir.

Zamanın sonunda aydınlanmış bir altınçağ yaratmak için bir son-tarih vardır ve hepimizin bu sürede birlikte yaratanlar olarak katılmamız gerekiyor. Bu Maya takviminin bugün idrak edilmesi gereken en önemli mesajıdır. Bu kitap okuyan herkesi yeni ve yüksek bir anlayışın eşiğine getirebilir ve bize 2011'in sonunda aydınlanmayla sona erecek kozmik plana uymamızı sağlayacak somut önerilerile rehberlik edebilir.Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız