Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Labirent: Alev Deneyleri Kitap Açıklaması


Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu…
Thomas, Labirent'ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İsyan'ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri.

Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün.
Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev'i geçmek için iki haftaları vardır ve İsyan, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.

Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!
Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir.

"Nefes kesici, sinematografik bir macera."
-Publishers Weekly-

"İlk kitabı sevenler bu nefes nefese maceranın da esiri olacaklar."
-Children's Literature-

"Bu heyecan dolu kitaptaki ahlaki ikilemler ve ölümcül bir ortamda hayatta kalmaya çalışan çocuklar, hikâyeyi daha da etkileyici bir hale getiriyor."
-VOYA-

"Gerçekte neler olduğunu anlamaya çalışan karakterlerle okuru da meraka sürükleyen bu devam kitabında heyecan hiç sönmüyor.
Son ana kadar kalbiniz sıkışacak."
-Kirkus Reviews-

"Müthiş bir macera; sürükleyici, zekice."
-Newsday-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

 

Puanlamalar
%75
%12,5
%0
%0
%12,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.07.2015

Güvensizlik

İlk kitaptaki bilinmezlik hissini bu kitapta güvensizlik hissiyle yaşıyoruz. Seri hız kesmeden devam ediyor. Sonunu daha bir heyecanla beklemeye başlıyorsunuz.

06.06.2014

biraz daha..

ilk kitaba göre daha heyecanlıydı ama yine isyan ile ilgili bilinmeyenler devam ediyor :( Sonu da güzeldi denilebilir..

06.06.2014

Hımmm..

Filmi eylül ayında gösterime gireceği için aldım ancak beklediğimi tam bulamadım. Açlık oyunlarıyla çok benzerlikleri söz konusu! Çok kolay okunan bir kitap, sürükleyiciliği de var ancak yeterli değil.. karakterlerin kitabın sonuna kadar hiçbir şey bilmemesi ve söylememesi oldukça can sıkıcı...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.