4,5/5 - 39 Kişi Yorum Yap
10,3 TL
15,0 TL %31
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 26 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 28 Ekim
Standart Teslimat : 29 - 04 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

2016 yılının BBC Reith derslerinde Stephen Hawking, bütün bir ömür süren araştırmalarını on beş dakika içinde aktarma gibi gerçekten zorlu bir meydan okumayı kabul etti. Bu çok kısa süren derslerde Hawking, evrenin gizemlerini ortaya sererken, kara delikleri anladığımız takdirde uzayzamanın sırlarına erişebileceğimizi vurguluyor.

 

“Kozmolojinin karmaşıklığını herkesin anlayacağı yalın bir açıklıkla ortaya seriyor.” Observer

 

“Böyle büyük problemleri araştıran bir dehâyı izlemek heyecan verici.” Sunday Times

 

“Einstein’dan bu yana en büyük bilimsel zekâ.” Daily Express

 

“Büyük Patlamanın ve evrenin başlangıcının tutarlı ve akla uygun bir kuramının oluşması için Einstein’dan bu yana en fazla katkıyı sunuyor.” Newsday

 

“Hawking, Tanrı’nın zihnini okumaya en yakın birkaç kuramsal fizikçiden birisi.”

Los Angeles Times

 

“Dahi, özgün, trajik ve şampiyon... Hawking bize Aristoteles’ten Kopernik’e, Galileo ve Newton’dan Einstein’a ve Hawking’in kendisine kadar kozmolojinin evrimini gösteriyor.“ - Sydney Morning Herald

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%69,2
%23,1
%7,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.04.2020

Hayal Kırıklığı...

İçerik olarak güzel ve sade yalnız kitapta Stephen Hawking'in anlatımı yok denecek kadar az. Bunu göz önünde bulundurun bence.

06.10.2019

Çok güzel

Bilime ve astrofiziğe ilginiz varsa düşünmeden alabilirsiniz önsözde bazı fiziksel ilkelerden bahsedilmesi de güzel olmuş.

22.05.2019

Efsane Bir Kitap

Çok net ve öz bir şekilde genişleyen evren onun içinde meydana gelen fiziksel olayları anlattığı, karadeliklerin oluşumundan mevcut yapısını ve olay ufkunun inceliklerine değindiği mükemmel bir kitap. Kesinlikle tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.