3,5/5 - 18 Kişi Yorum Yap
25,1 TL
33,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 Haziran - 26 Haziran
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Işığı Arayanların Karanlık Yanı Kitap Açıklaması


Her insanın içinde karanlık bir yan vardır. Bu bizim kendi içimizde kabullenemediğimiz, kendimizden ve başkalarından gizlediğimiz ve bilinçsizce başkalarına yansıttığımız yanımızdır. Karanlık yan ışığa çıkarılmadığı için karanlıktır. Onu ortaya çıkarıp, sahiplenip, onunla bütünleşmedikçe bu yanımız bizi sürekli engellemeyi, bize her türlü acıyı, korkuyu, mutsuzluğu yaşatmayı ve hayatımıza bu yanımaza aynalık eden insanları çekmeyi sürdürecektir.
Bu karanlık yanımızla bütünleşmemiz, onun engelleyici ve yıkıcı etkisinden kurtulmamızı, kabul edemediğimiz yanlarımızı gizlemek için kullandığımız maskelerde kısılıp kalmış yaşam enerjimizin serbest kalmasını sağlar. Karanlık yanımız bize verecek büyük armağanlara da sahiptir. O bize öğretmek, yol göstermek ve tüm benliğimizi sunmak için mevcuttur.Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2001


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

 

Puanlamalar
%38,9
%38,9
%5,6
%5,6
%11,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.02.2021

Kendi kendine terapi

Kendini tanımak, tanımlamak ve anlamlandırmak isteyenlerin başucundan ayırmayacağı bir kitap. Benim için kendime terapi gibi oluyor. İçindeki uygulamaya dönük yönergeler harika

07.02.2021

Teşekkürler

Sadece kitaplıkta durmasın. Altını çizin.. notlar alın ve kendi doğrunuzu bulmaktan korkmayın..

21.01.2021

karanlık yanımızla barışmak

Kitapta karanlık olan düşüncelerimizle barışmadan aydınlık yönümüzü de bulamayacağımız,ortaya çıkaramayacağımız anlatılıyor.Her insanın içinde aydınlık ve karanlık bir yön var.Bu karanlık yönü keşfedip pozitif bir duruma çevirememek bizi farkında olmaktan uzaklaştırıyor.Okumanın bakış açısına fark katacağı kesin.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.