34,3 TL
Standart Teslimat : 05 Temmuz - 08 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İnsanın Pin Kodu Kitap Açıklaması

 


İnsanın kendisine ait bütün bilgilerinin doğum tarihlerine kodlandığı, yüzlerce yıldır Ebcet, Kabala ve Astroloji gibi kadim bilgilerde anlatılmaktadır. Doğum tarihini kendi geliştirdiği formüle uygulayan Douglas Forbes'un İnsanın Pin Kodu Sistemini, bizzat kendisinden öğrenebilme fırsatımızın olması ise bizlerin en büyük şansıdır.


Şairin de dediği gibi "Tüm hayat bir 'anlama' çabası", hem kendimizi hem yanımızdakini hem de karşımızdakini.


İşte yüzyıllardır süren bu çabayı İnsanın Pin Kodu Yöntemi ile daha kolay anlayabileceğiz. Çünkü Douglas bize 'kısa yol' u öğretiyor, üstelik de her an her yerde basit matematik işlemlerini yaparak ve hiçbir teknolojik aleti kullanmamıza gerek kalmadan uygulayabileceğimiz kısa yol bu. Ve bütün bunları sadece doğum tarihimize bakarak yapmaktadır. İnsanın Pin kodu, rakamlardan oluşan bir alfabedir ve bu alfabeyi kullanarak bir dil yaratabiliriz: İnsanın Özü'nün Dili. İnsanın Pin Kodu, sayısal bir denklemdir ve konuşma diline dönüştürülmektedir. Rakamlardan oluşan bu eşsiz dili kullanmak, birbirimizi derin bir düzeyde anlamamıza izin vermektedir. Bu anlayışda karşılıklı saygıya, saygı hoşgörüye ve hoşgörü de sevgiye yol açmaktadır.


Ayrıca elementlerin (hava, su, ateş, toprak) üzerimizdeki etkilerini ve evrenle nasıl uyumlu hareket ettiğimizi de açıklamaktadır. Siz de bu uyumu yakalamak ve hayattan daha fazla keyif almak istiyorsaniz bu yöntemi kullanmayı seçebilirsiniz.Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: ZER Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

17.02.2021

...

Kadim bilgilere ilgili biri olarak cidden merak ettim.

17.11.2020

...

Pin kodunu öğrenmeye çalıştığın kısımlar çok heyecan verici oluyor sonra tam olarak çözümlemeyi beceremiyorsun. Çünkü yazar kendi de çok fazla anlatmadığını söylüyor. O yüzden yeterli derecede kendi pin kodunun ne anlama geldiğini bulamıyorsun.

17.11.2020

Hayat ve her şeyin matematik olduğuna inananlara tavsiye ederim

Bu ara en merak ettiğim kitap.. Sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.