3,5/5 - 23 Kişi Yorum Yap
26,13 TL
39,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 09 Temmuz
Standart Teslimat : 10 - 14 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan  deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca  bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma  hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama  gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde  sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı,  iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak  için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti  gösterebilmiş gerçek kişilere ve çatlama cesareti  gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%39,1
%17,4
%26,1
%4,3
%13
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

21.09.2019

Fi sizi ci ve pi ye hazırlıyor

Fi çerez gibi gidiyor fakar çi  hele hele pi sizi okurken kendinize getiren tokatlar atıyor tam kurguya kapilmisken yine kitabin icindeki psikolokjik tahliller ve verilen siyaset eğitim insan ve bir çok şey hakkında ki bilgiler sizi okurken kendizi sorgulatıyor kesinlikle alınıp okunmali çok güzel karakter analizleri yapılır seri de karakterlerin her birinin siz okurken size bir şeyler öğretme görevi var

24.07.2019

hayal kırıklığı

kesinlikle keyif almadığım bir roman, kişisel gelişim kitabı olarak pazarlanmış ama bildiğiniz aşk romanı, basit bir dille yazılmış...

02.03.2019

pek çok farklı karakter

Dizisinden bambaşka bir roman olduğu kesin. Dizisini izleyenlerin bomboş olduğunu düşünecekleri bir kitap. Bu nedenle bazı kitaplar dizi ya da film olmamalı. Deniz'in inanılmaz beyni, Can'ın kimi zaman hassas kimi zaman aşırı duyarsız hastalıklı halleri sürükleyici bir sonla bitiyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.