Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Fi-1.Kitap Kitap Açıklaması

 

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan  deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca  bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma  hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama  gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde  sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı,  iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak  için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti  gösterebilmiş gerçek kişilere ve çatlama cesareti  gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.02.2021

Tavsiye ederim.

Güzel kurgulanmış akıcı bir kitap. Serinin üç kitabını da okudum. Özellikle son kitap Pi hayatı sorgulatan hep çok bilgi içeriyor. Okunmasını tavsiye ederim.

05.02.2021

Başarılı

Azra Kohen’in okuduğum ilk kitabı. Diziyi de izlediyseniz okurken çok zevk alacağınızı düşünüyorum. Ben çok beğendim. 2 ve 3. Kitabını da alacağım.

26.11.2020

yorum

fi çi pi mutlaka okunması gereken kitaplar inanılmaz akıcı ve öğretici

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.