22,45 TL
Standart Teslimat : 17 Ağustos - 20 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dört Anlaşma Kitap Açıklaması

 

Hayatınızı daha kaliteli yaşamak için kadim öğretilerden ilham almak istemez miydiniz? Peki, yaşadığınız her olayın üstesinden içinizdeki gücü kullanarak gelmek ve yaşamın her anından keyif almak? Tüm bunları yapmak için hayatla anlaşmalar yapmaya ne dersiniz? Tüm bunlara cevabınız "Evet." ise Dört Anlaşma kitabı sizin için baş ucu kitabı olacak. Hayat yolculuğunda size rehberlik edecek, Toltek Bilgelik Kitabı olarak da bilinen Dört Anlaşma kitabının içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Dört Anlaşma" adlı kitabı neden okumalısınız?

Don Miguel Ruiz'in kadim bir öğreti olan Toltek öğretilerini aktardığı Dört Anlaşma kitabında hayattaki alışkanlıklarınızın ve başınıza gelen olayların özünü kavramanıza yardımcı olacak detaylar gizli. Hayata yeniden başlamak isteyenler için dört tane özel anlaşmanın işlendiği bu kitapta yaşamınızın mimarı olmanızı sağlayacak öğretiler yer alıyor. Geçmişe yönelik çıkarımlarda bulunmanıza, sizi sürekli yargılayan iç benliğinizi sorgulamanıza aracı olan kadim öğretiler; aydınlanma yolunda size ışık tutuyor. "Bilgi İnsanı" anlamına gelen Tolteklerin yaşamlarında kullandıkları öğretiyi okuyucuya ulaştıran eser, değerli bir yaşam sanatı sunuyor. Okuyucularına öğüt vererek onların ruhsal gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan kitapta dünya üzerindeki cennete ulaşmaya yardımcı öğretiler bulunuyor. Kendinize karşı acımasız olmamayı öğretmeyi amaçlayan Dört Anlaşma kitabı sayesinde hayata farklı bir pencereden bakabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Dünyaca ünlü oyuncular Sharon Stone ve Jody Foster'ın Dört Anlaşma kitabını çevrelerindeki herkese önerdiklerini biliyor muydunuz? Kişisel gelişim serüveninize büyük yarar sağlayacak öğretilerden oluşan kitap, okuyucu kitlesini günden güne genişletir. Kitabın yazarı Don Miguel Ruiz, şaman kültürüyle büyür ancak cerrah olmayı seçer. Geçirdiği bir trafik kazası sonrası Toltek öğretisiye tanışan yazar, bu öğretinin derinliklerine iner. Hâlihazırda Meksika Kızılderilileri tarafından uygulanan Toltek öğretisinin dünyada yaygınlaşmasını sağlayan yazar, bu öğretiyi Dört Anlaşma aracılığı ile tüm insanlığa armağan eder. Kitabın Türkçe çevirisini Nil Gün yaparken Dört Anlaşma kitabının Ötesi Yayıncılık imzalı ilk baskısı 1999 yılında çıkar. Hakkı Şen'in yapmış olduğu kapak tasarımı ile kitap tamamlanır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Hayatı daha kaliteli yaşamamızı sağlayan anlaşmaların yanı sıra eski anlaşmaları bozmanın yöntemini anlatan Dört Anlaşma kitabını sevdiyseniz yazarın diğer kitaplarına göz atabilirsiniz. Bu kitabın devamı niteliğinde olan ve dört anlaşmanın insanlar tarafından anlaşılması üzerine hazırlanan Beşinci Anlaşma kitabını edinerek tüm anlaşmaları derinlemesine inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Eckhart Tolle adlı yazara ait bilgelik dolu bir kitap olan Şimdi'nin Gücü kitabını da okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

24.01.2022

Mutlaka okunmalı

Çok beğendim yaklaşık 6 arkadaşımada hediye olarakj aldım, hepimizin okuması gereken bir kitap

04.01.2022

😊

Güzel kitap

28.02.2021

anahtar

mutluluğa giden yolda kapıları açacak bir anahtar...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.