Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Dinginliğin Gücü Kitap Açıklaması

 


İlk kitabı Şimdi'nin Gücü ile milyonlarca insana ulaşan Eckhart Tolle, bu çok beklenen yeni kitabında öğretisinin özünü herkesin anlayabileceği kısa özdeyişler halinde sunmaktadır. Tolle, zamanımızın ruhsal gereksinimlerini anlatmakta, tüm spiritüel geleneklerin özünden yararlanarak, bu gerçekleri yepyeni bir biçimde ifade etmektedir. Sonuçta ortaya hem kadim hem de çağdaş olan, ebedi ve güçlü mesajlarla dolu bir eser çıkmıştır.
Dinginliğin Gücü, içerdiği mesajların sessiz sihrini gerçekleştirmesine izin verecek okurlar için gerçek bir uyanış ve dönüşüm sağlayabilir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2003


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.03.2022

Okunması gereken

Güzel bir kitap okunması gereken insanı bir hafifleten kıssa yazılardan oluşan güzel kitap

23.08.2020

Başucu Kitabı

Eckhart Tolle, insanın özüne yolculuğa çıkmak isteyenler için harika bir rehber. Dinginliğin gücü kitabı ise tüm kitaplarının birer özeti, bir başucu kitabı. Öncesinde şimdinin gücü ve var olmanın gücü okunması da tavsiye edilir.

25.02.2013

Doğu öğretileri giriş için kısa ve öz açıklamalar

Kitap mükemmel bir kitap. Kitap başlı başına bir kitap olmasına rağmen doğu öğretilerinin başlangıç klavuzu gibi. Özellikle Sri Nisargadatta Maharaj ın Ben O´yum kitabı anlamanızı çok kolaylaştırıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.