4,5/5 - 8 Kişi Yorum Yap
17,45 TL
24,9 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 15 Mayıs - 18 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Darshiva Büyücüsü - Malloryon 4.Kitap Kitap Açıklaması


Garion, Ejderha Tanrı Torak'ı öldürdükten sonra tüm Batı Krallıkları barış ve huzur içinde yaşamaya başlamışlardı. Ta ki Karanlığın Çocuğu ile Işığın Çocuğu arasındaki yeni bir karşılaşmanın alametleri görünmeye başlayana kadar. Üstelik bu karşılaşmada kahramanların kim olacağı ve bunun nihai karşılaşma olup olmayacağı bile belli değildi. Bilinen iki isim vardı sadece: Zandramas ve Cthrag Sardius. Bir insan ve bir taş. Garion, Polgara ve Belgarath, bu kez yeni yol arkadaşlarıyla, "artık olmayan yere" doğru yola çıkacaklardı.

Malloryon macerası adım adım sona yaklaşırken, Garion ve yol arkadaşlarının Zandramas'ın peşi sıra gidişleri kâhinlerin kutsal mekânı Kell'e doğru çekiyor onları. Oraya Zandramas'tan önce varacakları da kesin... Şimdi artık kehanette bahsedilen "Boş Kişi" ile iki sıradışı konuk da var yolcuların arasında. Öte yandan eski dostlar Mandorallen, Lelldorin ve diğerleri ne yapıp yapıp gidişata müdahale etmeyi arzu ediyorlar. Durnik'in İfrit Beyi ile mücadelesi ise hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 356

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Metis Yayıncılık

 

Puanlamalar
%75
%12,5
%12,5
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

27.02.2004

Estaril

Belgariad serisinden sonra yine bir solukta okuduğum Malloryon serisinin sondan bir önceki kitabı. Sadece bu kitabı eleştirmek olmaz diye düşündüğümden yayınlanan dokuz kitabı bir bütün olarak eleştirmek istedim. Okuyucuyu karakterleriyle kendine bağlayan bir fantastik edebiyat dizisi. Yer yer karakterlerle aynı duyguyu hissedip onlarla gülüyor onlarla göz yaşı dökebiliyorsunuz. Büyücülüğün sınırları olduğunu öğrenip zor olan ilk görevi birlikte aşıyorsunuz. Her şey yoluna girdi diyemeden kendinizi tekrardan batının kralı yanında yolculuğa çıkmış buluyorsunuz. David Eddings'in kaleminden, dostluğun, özverinin, intikamın, hırsın ve sevginin bütün yönlerini tadabileceğiniz bir öykü.

Umarım Malloryon serisinden sonra geriye kalan iki kitabı da çevirir ve yayınlarlar...

24.12.2003

BİR KLASİK DAHA

BİR EDDİNGS KLASİĞİ DAHA. IŞIĞIN ÇOCUĞUNUN ZAMANA KARŞI YARIŞINA SİZ DE KATILIYORSUNUZ VE KİTAP BİR ANDA BİTİVERİYOR. EDDINGS'DEN BİR BAŞKA MASALSI YOL HİKAYESİ DAHA. SERİNİN 5. KİTABI İÇİN DÖRT GÖZLE BEKLEMEK GEREKECEK

09.12.2003

yine kapak...

Yani bir kapak bu kadar rezil olur. Bu kapak tasarımcıları once kitabı okusalar çok iyi olacak ama iş işten geçti. Malloryon serisi hep böyle. Biz Belgariad'ın kapağına kötü diyorduk bu seri tam bir rezalet oldu. Ortadaki adam (adam denirse) ne tur bir yaratık soruyorum. Sakın kitaptan bir karakter demeyin rezil olursunuz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.