8,4 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Kitap Açıklaması

 

Zweig bu novellası'nda bir kadının yaşamını bütünüyle değiştiren yirmi dört saatlik deneyimini anlatırken, insanda içkin saplantıların ve dayanılmaz arzuların sınırlarında gezinir. Özgürce ve tutkuyla içgüdülerinin peşine takılan bir kadının bu kısa ve yoğun hikâyesi, kadın kalbinin sırlarına ermiş ustanın kaleminde olağanüstü bir anlatıya dönüşür. Yapıtı için mekân olarak muhteşem atmosferiyle Fransız Riviera'sını seçen Zweig, 1920'li yılların sonlarında Avrupa'nın "kibar" tabakasının ikiyüzlü ahlak anlayışına yönelik eleştirel tavrıyla dikkat çeker.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.11.2021

Harika

Harika bir çeviri harika bir anlatım.kesinlikle tavsiye ediyorum.sanki kitabı okumadım da içine girip o dönemde canlı canlı izledim.

18.03.2021

Psikolojik tahliller başarılı

Başlangıçta uzun uzun tasvirler biraz yorsa ve odaklanmayi zorlastirsa da novella iki apayri kadinin tutku ve ask ile yasamlarinin 24 saatte nasıl değisebilecegini anlatiyor. Psikolojik cozumlemeleri ve ask-ihanet-ahlak irdelemeleri basarili bir kitap.

17.03.2021

Başarılı

Baslangicta uzun uzun tasvirler biraz yorsa ve odaklanmayi zorlastirsa da novella iki apayri kadinin tutku ve ask ile yasamlarini yirmidört saatte degistirebilecegini anlatiyor. Psikolojik cozumlemeleri ve ask-ihanet-ahlak irdelemeleri basarili bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.