116,35 TL
Standart Teslimat : 10 Şubat - 13 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Açlık Oyunları 4 - Kuşların ve Yılanların Şarkısı Kitap Açıklaması

 

DÜNYANIN KONUŞTUĞU KİTAP 19 MAYIS’TA TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA

Enerjisini hırsından alıyor.
Azmini, rekabetten.
Ama güce ulaşmanın bir bedeli var.

Onuncu Açlık Oyunları’nı başlatacak hasat gününün sabahı. Başkent’te, on sekiz yaşındaki Coriolanus Snow akıl hocası olarak katılacağı Oyunlar’a hazırlanıyor. Başarılı olmak istiyor ve bunun için tek bir şansı var. Bir zamanların görkemli Snow ailesi zor zamanlardan geçiyor ve ailenin kaderi, Coriolanus’un cazibesiyle, zekâsıyla, hamleleriyle diğer akıl hocalarını gölgede bırakıp haracını Oyunlar’ın galibi yapmasına bağlı.

Ama şans ondan yana değil. Coriolanus’a kötülerin en kötüsü 12. Mıntıka’nın kız haracına akıl hocalığı yapmak gibi onur kırıcı bir görev veriliyor. Artık kaderleri birbirine bağlı. Coriolanus’un yaptığı her seçim onları galibiyete ya da mağlubiyete, zafere ya da yenilgiye götürebilir. Arenanın içinde ölümüne bir dövüş sürüyor. Arenanın dışında ise, talihsiz haracına yakınlık duymaya başlayan Coriolanus kurallara uyma zorunluluğuyla, bedeli ne olursa olsun yaşama arzusu arasında kalıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.07.2021

Snow'un zihninde olmak yozlaştırıcı ve manipülatifti

Capitol'un ürettiği insanların ileri düzey zihinsel yozlaşmışlığının başlangıcını okumak sarsıcı ve etkileyiciydi.

20.11.2020

kesinlikle şans verilmeli

Açlık Oyunları'nın üzerinden bu kadar zaman geçmişken biraz tereddüt etmiştim ama beklediğimden çok daha güzeldi. Yazarımız bizi ters köşeleri ile büyülüyor.

18.11.2020

çok iyiydi

Snow adını görünce emin olamamıştım güzel olup olmadığından fakat beni yanılttı. Açlık Oyunları serisini okumadan önce okuyabilirsiniz  bu kitabı. Emin olun her şey daha mantıklı gelecektir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.