idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

6. Sınıf Süper Soru Bankası Seti (TümDersler)

700 Sayfalık 3 Süper Kitap

İster 5. Sınıftan 6. Sınıfa Geçin,İsterseniz 6. Sınıftan 7. Sınıfa Geçin Bu Soruları Mutlaka Çözün

Kalıcı Öğrence Sağlayacağınız SoruBankası Setidir.

Video Desteklidir. Kodları OkutunSorunun nasıl çözüldüğünü öğrenin.

Enine Boyuna Eğitim Komisyonutarafından 6. Sınıflar İçin Seçilmiş EN İDEAL Soru Bankası Setidir.

 

6. Sınıf Süper Soru Bankası Seti (TümDersler) İçeriği:

6. SINIF ZORU BANKASI TÜM DERSLER

6. SINIF TAKTİKLİ TÜM DERSLER SORUBANKASI SETİ

 

6. SINIF ZORU BANKASI TÜM DERSLERAÇIKLAMALARI:

Bu kitapta yenilenen MEB müfredatına%100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEBtarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik ZORULAR var.

 

Zoru demek zor soru demek. Ama aslamüfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil.

 

Yeni sınav sisteminde gerçek yaşamproblemleri, çözme becerisi ve anlama becerisinin ön planda olduğu sorularartık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yenimüfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: ZoruBankası.

 

Yapamadığın soruların TATSuygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

 

Bu arada kitabının bir de gizli gücüvar. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındakikare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek sorularıçözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

 

Kitabın TEPS (Tonguç EğitimProgramlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirlisüreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersenadımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabıtamamlayabilirsin.

 

Kitap içerisindeki sorular; farklıöğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerinçözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerekhesaplanıp seviyelendirilmiştir.

 

Bu kitapta;

Temel Seviye 241 soru

Orta Seviye 648 soru

Zor Seviye 443 soru

Pro Seviye 66 soru bulunmaktadır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 344

Soru Sayısı: 1102 soru kitapta 296soru dijitalde Toplam 1398 soru        

ISBN: 978-625-422-084-5

 

6. SINIF TAKTİKLİ TÜM DERSLER SORUBANKASI SETİ

Bu kitaplarda 6. sınıf MEBkazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksizayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor.

 

Biliyoruz ki senin için en önemli şeyhızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severekanlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplarTürkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarındayüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktikposterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleriçözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylecekendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hemöğrenmiş olacaksın.  

 

Çözemediğin soruların çözümyöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arkakapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ilekitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamamtarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığınsoruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığınsorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana raporçıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.Bu aradakitaplarının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soruekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğinigörebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleribitirdim deme!

 

Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç EğitimProgramlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirlisüreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımlarıtakip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen deYoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

 

Kitap içerisindeki sorular; farklıöğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerinçözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerekhesaplanıp seviyelendirilmiştir.

 

Set içindeki kitaplar ve sayfasayısı:

6. sınıf taktikli Sözel Soru Bankasısayfa sayısı: 208 sayfa 3 poster + 4 sticker

6. sınıf taktikli Sayısal SoruBankası sayfa sayısı: 144 sayfa 4 poster + 4 sticker

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 352sayfa 7 poster + 8 sticker

Soru Sayısı: 1161 soru kitapta 298soru dijitalde Toplam 1459 soru        

ISBN: 8683781816279


Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.