idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İlk Kitabı "İLLÜZYONLARIN ANIMSANIŞI" ile okurlarımızın derinden etkileyen Bartholomew'in ikinci kitabını sunuyoruz. Bartholomew bu kitapta, - Gerçekleştirmek istediğimiz bilinç patlaması için gerekli kritik kütleye %51 Zararsızlık yoluyla nasıl ulaşılabileceğimizi; - Kozmik bilince ulaşmak, Tanrısal benliğimizi hissetmek için neler yapmamız gerektiğini; - Yeni Çağ enerjilerini kendimize nasıl çekeceğimizi ve onlarla nasıl uyum içine girebileceğimizi; - Korkunun ve ıstırabın doğasının ne olduğunu ve bunlarla nasıl başa çıkabileceğimizi, kalıcı bir huzuru nasıl sağlayabileceğimizi; - Deva'lar âlemiyle nasıl bağlantı kuracağımızı ve onların enerjisinden nasıl yararlanacağımızı; - Yüksek Benliğimiz ile ilişki kurabilmek için içimizdeki sembolleri nasıl harekete geçirebileceğimizi; - Farkındalığımızı geliştirmek için hayvan müttefiklerimizi nasıl keşfedip, onların yardımlarından nasıl yararlanabileceğimizi; - Bilinç ötesine geçmek ve bilgelik kaynağına ulaşmak için içimizdeki mit - yapıcısını nasıl ortaya çıkarabileceğimizi açıklıyor ve bu konularda çok etkili spritüel alıştırma ve teknikler veriyor.Sayfa Sayısı: 239

Baskı Yılı: 1999


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Bartholomew
Önsöz Yazarı:Mary Margaret Moore
Çevirmen:Jale Gizer Gürsoy

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.