idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (6)
  • Soru ve Cevap (0)

Özgüveninizi arttırmak ve hayata daha pozitif bakmak ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise 30 Adımda Özgüven tam size göre bir kitap! Sam Horn, kişisel gelişim kategorisindeki kitabında özgüven konusunda okuyucuya yeni bir bakış açısı getiriyor. Eser; kendinizi değiştirmek ve özgüven kazanmak için yapılması gerekenleri adım adım anlatıyor. Gelin, yaşamınızda daha etkin olmanızı sağlayacak yöntemlerinin anlatıldığı bu eğlenceli kitaba kısaca göz atalım!

 

"30 Adımda Özgüven" adlı kitabı neden okumalısınız?

Kendi gücünüzün farkına varmaya hazır olun! Dünya çapında çok satanlar listesinde bulunan Tongue Fu- Sözlü Dövüş Sanatı'ndan sonra Sam Horn, 30 Adımda Özgüven ile okuyucunun karşısına çıkıyor. 30 Adımda Özgüven kitabı toplam sekiz bölümden oluşuyor. Özgüvenin temellerinin anlatımı ile başlayan kitap okuyucuya otuz günlük bir program sunuyor. Bir rehber niteliğindeki bu kitap, okura günlük hayat içerisinde yapılacak pratik yöntemleri kısa bir program ile anlatıyor. 30 Adımda Özgüven'de "Nasıl daha özgüvenli bir temel kurulabilir?" ve "İnsanlarla nasıl daha iyi iletişim kurulabilir?" sorularına cevap aranıyor. Kitapta iletişimden cesarete kadar birçok konuya değiniliyor. Kişisel gelişim ve psikolojinin harmanlandığı bu eser, okuyucuya uygulamaya yönelik çözüm önerileri sunuyor. Eğlenceli anlatımın yanı sıra çeşitli anekdotlara ve motivasyon sözlerine de yer veriliyor. Güne yüksek bir motivasyonla başlamak ve özgüven kazanmak isteyen okurlar için altın değerinde bir eser. Akıcı ve samimi bir dile sahip olan kitapta her okur kendinden bir parça bulacak. İlk sayfasından itibaren hayatınızdaki değişimi hissedeceğiniz bu eser, kişisel gelişim sevenlerin kütüphanesinde bulunması gereken eşsiz bir kitap.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Sam Horn'un yazarlık dışında bir girişimci ve koç olduğunu da biliyor muydunuz? TEDX konuşmaları ve katıldığı seminerler ile büyük bir kitleye ulaşan Sam Horn, kişisel gelişim kategorisinde en çok okunan yazarlar arasında yer alır. Tongue Fu kitabı ile tanınan Sam Horn'un Türkçeye çevrilen dört kitabı bulunur. Uzun yıllar yaptığı çalışmalarını ve tecrübelerini bir kitapta toplayan yazar, 30 Adımda Özgüven kitabıyla okurların karşısına çıkar. Koridor Yayıncılık tarafından okurlara ulaştırılan kitabın çevirmenliğini ise Menengiç Boğahan yapar. İlk basım yılı 2013 olan kitapta okuyuculara özgüven ve iletişimin temelleri anlatılır. 432 sayfada oluşan ve okurun hayatına dokunan bu kıymetli eser; kişisel gelişim kategorisinde yer alır ve çok okunanlar listesine girmeyi başarır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Sam Horn'un 30 Adımda Özgüven kitabını beğendiyseniz yazarın dünya çapında çok satan kitabı Tongue Fu- Sözlü Dövüş Sanatı ve İletişimin Altın Kuralları'na da göz atabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Sam Horn
Çevirmen:Menengiç Boğahan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.