idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Setimiz 5 kitaptan oluşmaktadır.Setimizde;

*3. Sınıf Türkçe Fasikül kitabı 9 fasikülden oluşmaktadır. Konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile ev çalışma sayfaları yer almaktadır. Ayrıca her fasikülde 2 test olmak üzere toplam 18 test yer almaktadır.

*3. Sınıf Matematik Fasikül kitabı 17 fasikülden oluşmaktadır. Konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile ev çalışma sayfaları yer almaktadır. Ayrıca 40 adet konu testi ile 12 adet ünite değerlendirme testi bulunmaktadır.

*3. Sınıf Fen Bilimleri Fasikül kitabı 8 fasikülden oluşmaktadır. Konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile ev çalışma sayfaları yer almaktadır. Ayrıca 9 adet ünite değerlendirme testi bulunmaktadır.

*3. Sınıf Hayat Bilgisi Fasikül kitabı 7 fasikülden oluşmaktadır. Konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile ev çalışma sayfaları yer almaktadır. Ayrıca 10 adet ünite değerlendirme testi bulunmaktadır.

*3. Sınıf Oku Anla Pekiştir Fasikül kitabı Türkçe kazanımlara yönelik okuma parçaları ve etkinlikler yer almaktadır. Ayrıca 4 adet test bulunmaktadır.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.