idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Setimiz 5 kitaptan oluşmaktadır.

*3. Sınıf Türkçe Etkinlik Çalışma Yaprakları kitabında konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile 37 adet konu testi yer almaktadır.

*3. Sınıf Matematik Etkinlik Çalışma Yaprakları kitabında konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile 40 adet konu testi ile 6 adet ünite değerlendirme testi yer almaktadır.

*3. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Çalışma Yaprakları  kitabında konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile 16 adet konu testi ile 7 adet ünite değerlendirme testi yer almaktadır.

*3. Sınıf Hayat Bilgisi Etkinlik Çalışma Yaprakları  kitabında konulara yönelik hazırlanmış etkinlikler ile 8 adet konu testi ile 6 adet ünite değerlendirme testi yer almaktadır.

*3. Sınıf Tüm Dersler Ata Test kitabında Türkçe dersinden 16 test, Matematik dersinden 16 konu testi ile 6 ünite değerelendirme testi, Fen bilimleri dersinden 14 konu testi ile 7 ünite değerlendirme testi, Hayat bilgisi dersinden 12 konu testi ile 6 ünite değerlendirme testi  ve İngilizce dersinden 10 test yer almaktadır.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.