idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Çocuklar korkunç bir kazadan sağ çıkmayı başardılar. Ancak asıl sorunların yeni başladığını fark etmeleri uzun sürmedi. Issız bir adada, vahşi doğanın ortasında önce hayatta kalmak sonra da adadan kurtulmak gibi zor bir işin altından kalkmaları gerekiyor. Bunun için gerçek bir takım gibi davranmaktan başka şansları yok.

Uyumlu çalışma ve yeteneklerini doğru kullanma becerileri sayesinde hemen hemen tüm problemleri çözmüş gibi görünürken yeni ve çok daha tehlikeli bir sorunla yüz yüze kaldılar: Adada başkaları var…

Şimdi karşılarındaki problem her zamankinden çok daha farklı. Bu sefer karşılarındaki düşman vahşi doğadan çok daha tehlikeli ve saldırgan bir tehdit. Bu zamana kadar karşılaştıkları arasında en ölümcül olan bu düşmandan ve tabii ki adadaki esaretten kurtulmak için yine ilk baştaki sorunun cevabına ihtiyaçları var. Bu büyük tehdit karşısında en çok hangisi işe yarar? Zekâ mı, yetenek mi, cesaret mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.